BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 23.07.2023, Uskutečněno: 22.07.2023, Zhlédnuto: 22x

Konečně dořešeno lanko spojky. Původní zaslané bylo na jiný stroj a mělo jiné délky, takže nepoužitelné(zřejmě pro f650). Takže vratka přes kód do zásilkovny a když už jsem to bral od Altmann.cz tak jsem si počkal na lanko z německa taky od něj. Trvalo to podstatně dýl protože jaksi zapomněli na dovolenou a svátky ale nakonec dorazilo Finální cena s dopravou za první lanko a s dopravou za druhé lanko plus doplatek tak mě to vyšlo celkem na 1109,- ,tož je cena za deset lanek na fichtla nebo babettu a cena kterou jsem mohl zaplatit kdekoliv jinde a určitě by to bylo rychlejc a bez komunikačních vázek a neustálého pocitu ignorace.
Poladil jsem lanko, smontoval plasty, poladil pak ještě páčku a jel se projet, dost pozdě, v 18:20 jsem byl v sedle a jel na Kolín, Kutná Hora, Kačina, Přelouč, Choceň, Ústí nad Orlicí, tam kde jsem minule spadl tak se dalo vyjet pod Andrlův Chlum a zase zpět. Zjistil jsem že mě začínají na motorce víc bolet záda než kdy předtím a ruce mě bolely,
A to jako dost. Což je na prd. Takže jsem se kroutil a hledal polohu aby mě nebolely. No nenašel. Nevím co budu dělat, cvičit? ale co? Jak?
asi musím brát kolagen a vitamíny, flákám to .
289,9km najeto. Návrat 23:00. zvěř jen srnčí a jedna fretka. V jedné vesnici stála srna na silnici a já jel pomalu a koukali jsme na sebe, nechala by se snad pohladit. Nejvíc srn u obce Polní Chrčice a Dománovice

SLAY (875) napsal 26.07.2023 v 16:51

Tak skoro 3 kila to je slušný výkon , vypadá to jsi jel mapovat stavy srnciho .Za mě smekám já bych za sera a tmy jel tak do 3 do rána jestli z něčeho mám vítr tak zvěř a mokrá tráva.

1 reakce

elvis78
elvis78 27.07.2023 v 13:17

zvěř je v pohodě, svítí ji oči. Jestli vidíš blbě tak to v noci nejde, někdy i trs na poli vypadá jako zvěř, tak jsem asi 3x přibrzdil. Jinak rychle jsem taky nejel, tak 100
max

Kočičinka (6) napsal 24.07.2023 v 16:47

Piki (61) napsal 24.07.2023 v 06:52+1

Ta poslední fotka je super. To není země to je zahrádka

1 reakce

elvis78
elvis78 24.07.2023 v 08:51

tam vpravo dole je chatová osada a již zrušená zastávka, lelgenda jménem Bezpráví. Je to tam boží. Orlice, cykloztezka, je to ta malinkatá silnička dole doprava

Milan1963 (278) napsal 23.07.2023 v 15:30

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023