Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 16.5.2024

Žamberk po roce - den třetí, krátký a poslední

Vloženo: 22.07.2023, Uskutečněno: 16.07.2023, Stav tachometru: 61524 km, Zhlédnuto: 20x

Je neděle ráno a vstáváme s očekáváním opět hezkého dne jak hlásili v rádiu, psali na netu atd. jenže ouha, ráno rozeponu stan a vidím mračna, černé mraky jak se ženou k nám. Volám domů a je mioznámeno, že u nás již pršelo a jde to na východ. To nevypadá dobře. V pátek jsem postavil úplně nový stan a nechci aby mi hned zmoknul. Jenže jsem si s sebou nevzal ani nepromoky, protože jsem předpokládal, že je ani nebudu potřebovat když je takové vedro. A tak sedím před stanem a čekám co bude. Vše v klidu. Pavel začíná vyšilovat, balit stan a bere to úprkem před oblačností na Brno. Tam je 32° st. Já zůstávám, říkám si jak je tu krásně a co doma, ale nechce se mi zde trčet celý den před stanem. Na koupání to dnes nevypadá. Tak že do dvou hodin se taky zvedám a vyrážím na cestu. Naši skvělí sousedé též ihned po ránu vzali do zaječích. Jenže jet přímo domů, to by byla škoda. A tak mířím ke kostelu se skleněnou střechou do Neratova a doufám, že snad nezmoknu? Dobře jsem udělal, zážitek naprosto parádní. V pultu před oltářem jsou uloženy vlasy papeže Jana Pavla II. Chvíli jsem se zdržel a pak nastavil v navigaci další cestu opět přes Polsko kolem českých hranic trochu se zajížďkou přes Orlické hory. Dobře jsem udělal. Déšť byl dávno ten tam a mě nechytil ani na chvilku. Zase bylo krásné počasí a já si užíval výletu. V Polsku jsem narazil na jeden óóbr kostel, šel jsem si ho samozřejmě prohlédnout. Zjistil jsem, že zde je opět kousek těla papeže Jana Pavla II a to jeho krev. Cestou jsem ještě navšívil dřevěný kostel v Broumově a pokračoval přes obec Jívka, kterou znám z vyprávění mého bývalého kolegy, kde se nachází jakýsi americký ranč. Bohužel měli zavřeno, ale vypadá to tam jak na divokém Západě. Poslední plánovanou zastávkou byla přehrada Les Království, a pak už boužel domů. No, bylo toho dnes zase dost. Asi už motorku až do odjezdu na dovolenou, což je za 14 dní, ani nevytáhnu. Bolí mě i zápěstí.

Konečné stav kilometrů: 61 524 km
Ujeá vzdálenost: 250,7 km

• Už je to, lásko, rally vážně poslední

Jak jsme se minulý týden s prodejcem nedohodli na ceně, tak tentokrát už jsem jel se záměrem tam motorku opravdu nechat. Jednání s prodejcem bylo rychlé, na mě až moc, ale já to nedělám každý druhý den, tak že v tom nemá

Typ: Prodej
    Vloženo: 16.05.2024
    Uskutečněno: 06.05.2024
  • Cesta do bazaru a zase zpět

Tak jsem si konečně udělal čas a i počasí přálo, z práce jsem vypadl dřív a vyrazil na mojí již opravdu poslední cestu na téhle mašině, do bazaru.Ale někdy člověk míní a pán Bůh mění. Po příjezdu jsme se s majitelem baza

Vloženo: 05.05.2024
    Uskutečněno: 02.05.2024
  • Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 26.04.2024