Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

Vloženo: 22.07.2023, Uskutečněno: 15.07.2023, Stav tachometru: 61273 km, Zhlédnuto: 33x

Dnes bylo jasné kam se pojede. Pavel chtěl do Polska na ryby. Jenže v Kamienczyku vekovní restauraci zavřeli tak jsme byli nuceni již před odjezdem vyhledat jinou. Je trochu dále, asi 70 km od českých hranic, ale to nevadí, alespoň se projedeme. Den začal snídaní v místní restauraci a to z důvodu rozkopané silnice mezi dolním a horním městem a nemožnosti se dostat nahoru do Billy nakoupit něco čerstvého a dobrého. Moc se mi nechtělo, protože jsem tušil kolik to bude zase zbytečně stát. Pavel ale jinak nedal. Dvě míchaná vajíčka, dva rohlíky = 65 kč. Po snídani jsme opět v perném parnu, které panovalo po celý dnešní den vyrazili směr Polsko do smaziarne ryb. Na můj dotaz, že jsme to mohli ještě někady natáhnout a přijet později mi Pavel odpověděl, že už má zase hlad. To já bych ještě klidně tak 2 hodiny vydržel. Samozřejmě mi ještě před hranocema stihl zase ujet. Naštěstí mám trasu v navigaci tak že mi je to jedno a nehrotím to. Cestou zpátky mi zdrhnul taky, když jsem špatně odbočil v Javorníku. To jsem byl ale už naštvanej. Čekal na mě na Červonohorském sedle s kávičkou. Což je 27 km. Domníval jsem se, že se přiřítím a pojedeme hned dál, ale i já jsem dostal prostor pro kávičku a Pavel na mě počkal. Další cíl naší cesty byla cukrárna ve Velkých Losinách. No, není to cukrárna, ale pralinkárna. Pavel je na ty cukrárny úplně ujetej ! Já to tolik nemusím. Už mi po kafi na Červenohorském sedle a hned zase tady bylo tak trochu šoufl. Naštěstí je cestou zpátky pivovar tak jsme se zastavili, ale jen na nákup dvou plechovkových piv z okénka na ochutnání a hurá jede se dál. Zas mi zdrhnul, gauner jeden ! Proč já s ním vůbec jezdím ? Však můžu jet sám. A to s ním jedu letos zase na dovolenou na 14 dní. Má to cenu ? No setkali jsme se u Orlice v místní hospodě u mostu kde jsem zase za hříšné peníze dáváli večeři. Pak jsme společně vyrazili, ale setkali se zase až v kempu. To už tam zase obtěžoval naše sousedy svými vtipy a svojím voyarizmem, kde jsem, všude je mě hodně.

Konečný stav km: 61 273 km
Ujeté km: 227,2 km

• Cesta do bazaru

Tak jsem si konečně udělal čas a i počasí přálo, z práce jsem vypadl dřív a vyrazil na mojí již opravdu poslední cestu na téhle mašině, do bazaru.Ale někdy člověk míní a pán Bůh mění. Po příjezdu jsme se s majitelem baza

Vloženo: 05.05.2024
    Uskutečněno: 02.05.2024
  • Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 26.04.2024
  • Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023