Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník Clint.
Vloženo 28.3.2023
Aktualizováno 28.5.2024

Michelin Anakee Adventure

Vloženo: 05.06.2023, Uskutečněno: 05.06.2023, Stav tachometru: 33388 km, Zhlédnuto: 33x

Pirelkam skončila služba, musím uznat, že to jsou super pneumatiky. Jelikož nevím přesně, kolik měli najetých kilometrů předchozím majitelem, ale podle jeho slov 2tis. a já jsem na nich najel 7tis. což by dohromady bylo pěkné číslo, obě (přední i zadní) byly takřka stejně opotřebované a výměnu si žádali tedy obě. Kdyby mě nelákalo občasné výletování i na nezpevněné cesty, určitě bych neváhal a obul je znovu. Kromě, samozřejmě co nejvyššího nájezdu, požaduji o gum co nelepší vlastnosti na mokru a při studeným počasí, jezdím pořád. Věřím, že na suchu a teplém asfaltu budou fungovat snad všechny a právě tady u Pirelek jsem se cítil opravdu dobře za jakéhokoliv počasí, fakt dost dobrý pneu a i ten nájezd je v cajku. Nicméně díky choutkám občas mimo asfalt, jsem sáhl po Adventurkách od Michelinu, už jsem měl tyto pryže několikatery na předchozích strojích a vím do čeho jdu, na mokru a studenu pecka, ještě lepší než ty Pirelky, nájezd se uvidí, poprvé je mám na tomto obsahu(1000ccm) tak jsem i zvědavý, na 650 stromu uměly najet okolo 15tis. Co jsem zapomněl a teď si připomněl, že Anakee Adventure dost, ale Dost hučí, dneska jsem s nima jel od kolegy z práce (z jeho soukromé dílny) domů, asi 50km, a všiml si, že když jedu úplně rovně, je ticho, lehký náklon siréna, vetší náklon skoro ticho. Trochu doufám, že když se trochu ojedou, že trochu zmlknou, uvidí se, jinak se těším na jejich vlastnosti.

• Servis/prodej

Tak opět klasika servisních úkonů, olej, filtry a také přišel čas na kontrolu ventilových vůlí. Olej apod. jsem si opet udelal sám, na ventili jela do Prahy do mého oblíbeného Mot Artu. Zde proběhli všechny potřebné úkon

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.05.2024
    Uskutečněno: 18.05.2024
  • Soukromá letecká sbírka Libořezy

Během celého roku si ukládám v mapách místa, které mě někdy, nějak zaujali, ať už, že jsem si po mapě jen tak hledal cíle pro někdy, nebo jsem o něčem slyšel, viděl, četl a pro později si ukládám tyto cíle do map a pak,

Vloženo: 15.04.2024
    Uskutečněno: 15.04.2024
  • Řetězovka D.I.D

Nevím, kolik měla řetězová sada najeto předemnou, ale já s ní najel 29tis km. Tak proběhla výměna z důvodu nerovnorměrného vytahání. Myslím, že s D.I.D neudělám chybu :-DD https://youtu.be/g6vGxqK8Qnk?si=BPWcC1SIzlO

Vloženo: 12.04.2024
    Uskutečněno: 12.04.2024