Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník bubaris
Vloženo 2.5.2021
Aktualizováno 20.1.2024

Vloženo: 21.05.2023, Uskutečněno: 21.05.2023, Zhlédnuto: 31x

Dneska jsem velitelsky rozhodl, ze se jede.
Kde je cíl, tam je cesta a naopak.
Takže připravit stroj a sebe před jízdou, upřesnit si aspoň čas návratu - srnkám hopsajícím přes cestu dobrou noc nebo rano dávat nehodlám.
Nakonec jsem si určil směr jih až jihozápad.
Trasa vedla směr Přerov, kde jsem na bezobslužné Benzině (nebo Orlen) doplnil nádrž.
Pak byly dvě alternativy, přičemž vítěznou se staly hanácké Atény (Kroměříž), malebné město s mnoha (nejen) erotickými zážitky z minulosti
Kudy teď? Zlín? Vyškov!
Když do Vyškova, tak kam ano a kam rozhodně ne?
Ano - letiště
Ne - Vyšpoint
Takže krátká zastávka na letišti.
Bohužel telefon kamarádovi a letěl jsem do Prostějova.
Bohužel jsem zvolil tu špatnou variantu a valil to po staré.
Vzhledem k tomu, že mám obuty nové papuče, střídání povrchů mi trošičku připomělo vyprávění Mistra jedné stopy pana Štástného... V jedné malé zatáčce jsem byl malinko dlouhý... Naštěstí mně motorečka podržela
Prostějov je krásnýmihnul jsem se kolem Letecké a směr Dub nad Moravou. Olomouc jsem vynechal, někdy příště.
Přerov, co říct? Raději nic... Vlítnul jsem na dálnici směr OV a otevřel plyn naplno. Ó symfonická kakofonie všech čtyř válců s podporou vyčištěných a sladěných karburátorů zazněla tak mocně, že jsem málem přejel sjezd domů.
Přátelé, vyjížďku jsem si užil naplno a po dlouhé odstávce došlo i na opětovné synchro stroj - jezdec.
Foteček moc nemám, mapka taky není, nicméně doufám, že při čtení těchto pár řádek se někdo lehce zasní a třeba se někdy někde potkáme...

• Tak nějak tam a zpět

Dneska jsem vlastně ani neměl v plánu vyjet, nicméně touha byla silnější a řekl jsem si, že dám takovou malou "kominickou". Nakonec jsem dal jen necelých 30, neboť mně chytil přicházející déšť a tak jsem valil domů. Spo

Vloženo: 14.05.2023
    Uskutečněno: 14.05.2023
  • Nové obutí

Nadešel čas na výměnu obutí. Nové papuče jsem volil podle metody "nejlepší poměr užitná hodnota vs. cena". Metzeler Roadtec Z6 Zvýraznění snad přidá na stabilitě, bezpečnosti a aspoň 5kW výkonu

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.03.2023
    Uskutečněno: 25.03.2023
  • Vidle - olej, těsnění

Ackoliv byvaly majitel pri prodeji tvrdil, ze vidle jsou delane, pri vymene z kazde vyteklo cca 300 ml oleje - dle manualu je v kazde 573 ml. Vidle nerosi, tesneni neposkozene, netusim kde by mohl byt problem. Tedy tusim

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.02.2023