BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 19.05.2023, Uskutečněno: 19.05.2023, Stav tachometru: 90410 km, Zhlédnuto: 12x

...na motorce je vždy prima, teda skoro vždycky
Neplánovaná akce dost pozdě, asi kolem 16:00, možná dýl. Byl jsem jako papiňák a potřeboval jsem utéct od všedního života.
a kam jinam, že. Opět Krušné hory. A zase počasí na draka, obloha temná, fotky tmavé, něco se ani nezaostřilo, a zima byla teda dost. Myslel jsem že 16, 15, 12, 10 no pak i 7,5°C neni zima
No je to zima. Tak jsem na Flájích opět vytasil záložní mikinu, bylo to trochu lepší
Ale jen trochu. Přiznám se že jsem byl docela vykoukanej, periferní vidění jelo na 150%, to abych v lese včas zaregistroval zvěř, naštěstí jen dvě laně obrovské jako kůň, přebíhaly dostatečně daleko, srnec to taky stihnul, zajíc si to rozmyslel i ten konipas udělal takový mistrovský obrat že jsem myslel že ho sešrotují paprsky předního kola A to ještě nebyla tma, Ve tmě nějak zvířátka tentokrát utekla, asi se bála nočního šílence ležícího na modrém oři
trasa zase přes Benátky-tady první fotka-nad letištěm Mladá směr Benátky přistál vojenský vrtulník-tak jsem chvíli čuměl, pak to chcípnul tak jsem jel dál, na Byšici, totálně rozmlácenou silnicí přes Horní Slivno, Košátky, když koukám do mapy tak si říkám proč jsem nejel nejkratší cestou na silnici č.16. Nebolely by mě tak záda Takže dále tedy Mělník, Štětí, Hošťka, Litoměřice, na kraji je bouračka a vyvrácená lampa, nechápu, tři auta v sobě, nikde žádná křižovatka...
V Litoměřicích jsme dělali jeden barák, MaR, tak jsem sem jezdil, tak vzpomínám že se mi to tady vlastně taky líbí a je tady taky spoustu zajímavých cest, motám se a matně si řikám, kudy směr Hazmburk, Most, nakonec jedu na Lovosice ale orientační smysl mě nějak nenapovídá, jedu dál a nakonec přijíždím do Lovosic kde mě vítá odér chemického gigantu, Zase chvíli jedu blbě a vracím se zpět a jedu už správně, také kolem haly TRCZ kde jsem také zapojoval MaR, na střeše ty velký jednotky a po hale pak malý pro kancly, vzpomínám si že mě tam nechali samotnýho a na hale mi ujel žebřík a za drápy jsem visel nad kanclem naštěstí se dalo skočit z né moc velké výšky.
Jezdil jsem tam škodou 105L, motor favorit 5kvalt. Nezastavitelná raketa
no konec sentimentu...
jedeme teda na Most silnicí č.15, dále z Mostu na Litvínov kde je také cítit nestandartní vůně a z jednoho komínu šlehá plamen( říkám si kolik kilowatt takhle šlehá zbůhdarma do ovzduší)
z Litvínova Fláje kde voda hnědá je, z Flájí na Moldavu, Cínovec, Tiské stěny, Děčínský sněžník, Děčín a zase z Děčína přes Žandov dom.
350 najeto.

Juraj22 (170) napsal 20.05.2023 v 07:26

Sakra chlape, když si vyjel v 16, to si byl doma až kolem 21 nejdřív ne?

1 reakce

elvis78
elvis78 20.05.2023 v 11:43

To bylo trochu později, škodováci jezdili z odpolední směny všemi směry a hromady jich bylo

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023