BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 30.04.2023, Uskutečněno: 30.04.2023, Zhlédnuto: 15x

Nebyl nic moc, vítr stálý, žádnej hic jak jsem si myslel ale plán byl. Nakonec se mi moc nechtělo nikam daleko, když jsem byl za Kolínem říkal jsem si proč jsem nejel po Labi směr Děčín nebo tam někam. No nakonec jsem od Kolína se motal kolem; Suchdol, Ratboř, Bořetice, zpět na Červené Pečky, Kutná Hora, směr Uhlířské Janovice ale tam nechci, to je nuda, ale nakonec se.motam.kolem obory Roztěž, Malešov a na Štipoklasy a Ledeč, Zruč, Trhový Štěpánov, Vlašim, Ctiboř, Libež, Všechlapy( ale ne ty u Nymburka ) , Divišov, Šternov, Český Šternberk, Podvleky, Rataje, Ledečko, Samopše-Ledečko se projet nedá a Samopše taky ne-chtěl jsem na Týnec a pak už mě to přešlo, Sázava, Nechyba, Újezdec, Přestavlky, Horní Kruty, Kouřim, Třebovle( mňam), , Milčice, Sadská, Nymburk projíždím a směr Bobnice, Chleby( u ségry opéct buřta) a zpět dom. 245 najeto klidným tempem. Ještě dost bordelu je na silnicích po zimě, jezeďáci taky ouřadují( samozřejmě že musí, co bysme si bez nich počali) no a dost nových cest je na kaši a docela mě z těch hrbolů kolem Sázavy rozbolely záda. Přední tlumiče by asi snesly repas. Takže dneska za tři. Neměl jsem pifku na dobry asfalt, jen místy.
p.s.: přes Nymburk až do Bobnic jel přede mnou řidič v modré škodě scala a ani na jedné křižovatce nedal blinkr. Takovýhle řidiči jsou na pár facek

Kočičinka (6) napsal 02.05.2023 v 17:31

Hezký výlet, neboj to se vyvrbi, opraví cesty, nebo vybereš jinou trasu

elvis78 04.05.2023 v 08:40

příště labské pískovce, Krušné hory a nebo Frýdlantský výběžek, Jizerky

DejvGSR (52) napsal 01.05.2023 v 12:51

Fotky dobrý, trasa zajímavá. Bordel na silnici je bohužel zatím všude. Já jsem včera místo motorky osedlal kolo a po osmi hodinách v sedle bylo 153 km. Prdel na kaši. Jo a po ránu fakt pěkná zima.

elvis78 01.05.2023 v 13:30

já mám nejvíc asi 140 na horáku, a proložený 5ti dvanáctkama u Jinolickejch rybníků to jsem byl za bráchou a cestou z Jinolic jsem to vzal přes Branžež na klobásu a pívo za spolužákem s rodinou. Oak domu přes Seleltice, kde už jsem ale na šlapkách stál, prdel jsem měl jak pavián

Metal_Heart (6) napsal 01.05.2023 v 11:21

Pěkná vyjížďka, já se zatím motám jenom kolem komína...
Fotky super

elvis78 08.05.2023 v 10:32

stejně to ještě není ono, fouká stále. A dík

Hyacint (43) napsal 01.05.2023 v 00:20

Pěkný fotky.

elvis78 01.05.2023 v 09:03

dík, na tý první jsem neuhlídal clonu-dělající rukavici .-)

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023