BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 18.03.2023, Uskutečněno: 18.03.2023, Zhlédnuto: 12x

Tak stejně jsem se nedočkal více jak 13,5°c a nejméně 6°c což není žádná hitparáda ale už to bylo veselejší a všude sucho bylo. Cesta byla na Libici, Opolany, Žehuň, Žiželice, Hradišťko II, Kundratice, Tetov, Kolesa, Kladruby...co jsem projel ty poslední vesnice, měl jsem pocit že jsem někde na Šumavě, všude pastviny, ovce, krávy, na poli stádo muflonů, prostě nádhera. No a pak Kladruby, takže všude koně. Pak Semín, Břehy u Přelouče, kde kolega pořádá v září sraz Hillbilies party, Přelouč , Valy, Pardubice, Sezemice, Holice, Choceň, Jaroslav, Rzy, Sruby, Choceň, Hemže, Mu Mu Mu Mústek, včera jsem ho ještě měla v ústech- Mostek, Brandýs nad Orlicí, Rviště, Říčky, Kerhartice, Ústí nad Orlicí, Hrádek, Sudislav nad Orlicí, Oucmanice, Brandýs a zpět do Vysokého Mýta, Chrudim, Čáslav, Močovice, Kluky, kde jsem si dal minipauzu protože mi byla už zima a měl jsem plný močový měchýř, do trenýrek jsem si pak dal ještě hadr neboť mi táhlo na intimní partie a pocit potřeby močit jsem měl o to větší a hrozilo nastydnuti. Což není nic příjemného.Dale jsem to už neprodlužoval myslel jsem si že dojedu ještě na Sázavou zastavím se tam někde na pumpě dám si kafe ale už mě to nějak táhlo domů víc na tak jsem kolem Foxconu vjel do Kutné Hory, přes Hořany, Dolany, Červené Pečky a dal domů.

Kočičinka (6) napsal 19.03.2023 v 18:19

To zní hezky a vtipný taky

1 reakce

elvis78
elvis78 20.03.2023 v 18:56

Krausberry a písnička Můstek, dost často si na ni vzpomenu a to bylo i tentokrát no a s tím fičákem v rozkroku není vo co stát

DejvGSR (52) napsal 18.03.2023 v 12:36

Opět hezké fotky. No trochu závidím, já jsem od listopadu v podstatě nepřetržitě v práci, sobotu i neděli. Alespoň jsem udělal servis roční v BMW, teď už jen broučka naleštit. I kolo dávám dohromady na sezonu, doufám, že zas ty tři tisíce km najedu. Jaro už je tůůůůůů

1 reakce

elvis78
elvis78 20.03.2023 v 18:57

jo jo, a dneska to tak vonělo, hmmmmm. Snad ukecám ženu aby mě ještě propustila ve středu

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023