Harley Davidson FXSTSB Bad Boy 1340 custom (2006)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.1.2021
Aktualizováno 19.9.2023

Vloženo: 14.11.2022, Uskutečněno: 26.06.2022, Zhlédnuto: 28x

O konání motosrazu na italské Sardinii jsme se dozvěděli z webu když jsme ladili detaily naší dovolené. To už jsme měli s manželkou koupené ístky na trajekt z Janova do Porto Tores. Když Míša zjistila, že sraz se koná ve městě Ittiri, které je pouze 25km od našeho prvního noclehu na Sardinii, stala se návštěva motoudálosti takřka povinností. Trajekt měl připlouvat v osum hodin ráno. Podle propozic byla v 11hod. vjížďka na 100km a pak muzika až do večera. Vidle nám do toho hodila rejdarřská společnost Moby, jelikož se při odplutí z Janova trajekt zpozdil o víc než 4hodiny. Nemělo tedy smysl motorky honit. Vyjíždku jsme již nestihli a do Ittiri jsme se dostali až kolem páté. Městečko leží asi 25km v členitém vnitrozemí, na plochém pahorku, obklopeném vyprahlými pastvinami. Sraz se odehrával v městském parku, kde je pod korunami borovic kruhový amfiteátr. Motorky museli zůstat vně, zaparkované v okolních ulicích, ale vstup byl volný. Mezi návštěvníky bylo i pár lidí z místní MC scény, ale vše působylo uvolněně a harmonicky. V prostřed amfiteátru bylo kryté podium, na kterém se jsme měli možnost poslechnout tři kapely, zpívající převážně anglicky. Produkce a zvuk byl na profi úrovni, vůbec nechápu z čeho to pořadatelé zaplatili. Bylo tu asi 200 lidí, ale protože by vstup volný, neustále přicházeli a odcházeli lidé z města. Na událost se přišli podívat i rodiny s dětmi a znuděné puberťačky. Než jsme si vystáli frontu na pivo dal se do do řeči s Míšou místní biker, který se představil jako Marco. Byl jsem v klidu, protože byl asi o hlavu menší než ona a taky o 30 kilo lehčí než já. Míša mluvila italsky, já přihloupě kýval a chudák Marco ani v tom kraválu nezjistil, že nejsme místní. Pivo se čepovalo do kalíšků 0.2 litru a platilo se lístky které se kupovali jinde. Protože jsme žádné neměli, tak nás Marco velkoryse pozval. Byo vtipné vidět některé urostlé chlapy, jak usrkávají pivo z takových malých kalíšků. Dát tady dvacet piv by asi pro ně nebyla výzva. Pivo bylo na Italské poměry znamenité kvality, a protože to bylo moje první pivo na Sardinii, řekl jsem si že musím zjistit, čeho se to mám po zbytek dovolené držet. Prodral jsem se dopředu, abych si přečetl nálepku na pípě. Chvíli jsem myslel, že se mi to zdá, ale na Sardinii na motosrazu točili makaróni nefalšovanýho Velkopopovickýho kozla!
Taky jsme byli omrknout, na čem se tu jezdí. Nejvíc tu bylo Ducatek, Guzzin, Aprililí nějaká ta Vespa. Potom dlouho nic, pak překvapivě BMW. Následovala produkce velké japonské čtyřky, ve sportovním balení. Nějaké to HD a zbylé motocyklové značky byly zastoupeny spíše jednotlivými kusy. Na nemálo strojích se podeplalo slané ostrovníl klima. Jiné vypadali, že ještě ráno stály na sowroomu v Boloni. Šli jsme se projít do města a pak zase poslechnout hudbu. Jak se smrákalo a polevil žár slunce přicházeli z města další lidé. Stroje v parkující v okolních ulicích trochu prořídly. My jsme pak také vydali na cestu do 25 km vzdáleného Ossi, poblíž kterého na nás čekal apartmán. Zanechali jsme za sebou bujarou zábavu v plném proudu. Vůbec nechápu, jak to ti Ilalové vlastně myslí. Pořádat pařbu v neděli by u nás nikoho nenapadlo.Vždyť zítra je přece pondělí...

Milan1963 (278) napsal 15.11.2022 v 14:17+1

Hezký výlet, pěkné fotky, jen trošku vypiluj měkké a tvrdé Y / I. Bije to do očí.
Jinak

• K Ejpovickému jezeru.

Na odlehlé straně Ejpovičáku máme "svoje " místečko kde náz vztah formálně začal. Přesto, že už je to 20let byli jsme tam od té doby asi jen 2x. Nikdy jsme tam nepřijeli jinak než na moto. Tady se taky Míša vyjádřila, že

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 20.08.2023
  • Valhalla calling me!

Když jsme jeli s Míšou v červnu do Alp, měli jsme v plánu navštívit staré město v Regestburgu. Jelikož nám ale úplně počasí nepřálo, chytli jsme tehdy na příjezu do města pěknej ceďák. Následující dvě hodiny jsme strávyi/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.08.2023
    Uskutečněno: 13.08.2023
    POI: Walhalla
  • Nová kola!

Začalo to nevině. Dva dny před "Hotrody" jsme přijeli s Míšou na dráhu do Lhoty něco fotit. Při té příležitosti jsme si dali taky jeden ten sprint. V cíli jsem byl o fous dříve. B-) Na zpáteční cestě mne Míša upozornila/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.06.2023