Honda CRF 300L (2022)

Vlastník Borneley
Vloženo 29.3.2022
Aktualizováno 21.4.2022

Vloženo: 27.09.2022, Uskutečněno: 27.09.2022, Stav tachometru: 4734 km, Zhlédnuto: 44x

Oslí uši (blinkry)..

rozhodl jsem se vyměnit ty zastaralé žárovkové oslí uši za ledkové blinkry stejné, jako mají všude jinde, jen v EU ne. Motorce to vzhleově velmi prospělo.
Co jsem trochu nepochopil, tak rozdělené dráty k zadním blinkrům, kdy každý drát má svoji zásuvku (4dráty=4zásuvky ).. přepojil jsem do dvou a je to cajk. Přední blinkry pak mají klasicky jen 2 zásuvky.
Přerušovač jsem koupil na Aliku, stál třetinu EU ceny a vypadá stejně.

Výroba držáku SPZ

Koupil jsem z Alika, ale moc jsem z něj nadšený nebyl (je vyroben asi z rýžového bláta ), tak jsem si vyrobil vlastní. 2mm plech, tignul jsem dvě výztuhy a hotovo! Za jízdy skoro nevibruje a moto je zase o kousek blíž mým představám

kpt_šnek (5) napsal 02.10.2022 v 17:12

světýlka vypadají opravdu krásně

• Upgrade [2]

Tak jsem se dočkal :-) tlumič přišel ještě před Velikonocemi. Wemotu to trvalo trochu dýl než jsem čekal, objednáno 18.2. a přišlo 11.4., ale dorazil v pořádku a přesně ten, co jsem objednal. Nejdříve se ale podělím

Vloženo: 21.04.2022
    Uskutečněno: 21.04.2022
  • Upgrade [1]

Tak, motorka je po prvním servise. S plnohodnotným olejem zmizely pazvuky z motoru a pocitově i méně motor vibruje. Jako první upgrade jsem chtěl udělat celý podvozek, ale bohužel se zadní tlumič zasekl někde na cestě

Vloženo: 10.04.2022
    Uskutečněno: 10.04.2022