Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 16.5.2024

S manželkou podruhé v životě pro oba

Vloženo: 13.06.2022, Uskutečněno: 13.06.2022, Stav tachometru: 48719 km, Zhlédnuto: 8x

Dlouho slibovaná a pro indispozice časové a jiné odkládaná vyjížďka. Celý tento týden není dcera doma, a tak byl čas pro oba se společně vypravit na motorce někam. Kam ? To je jedno, ale prý někam. Ne, slíbená byla z minulého roku ledová kávička v Tanvaldu. Tak že cíl byl jasný, i když jsem myslel, že ho ještě během jízdy změním pro náročnost trasy. Nenapadala mě žádná přímější trasa než přes Železný Brod a Držkov. Vzhledem k tomu, že manželka chtěla jet, ale seděla na tom dnes podruhé v životě, jsem nevěděl, jestli tato trasa vzhledem k množství a prudkosti některých zatáček bude pro ní ta pravá. Na začátku cesty tco jsme vyjeli jsme se trochu chytli kvůli rozdílným představám jak se jezdí na motorce. Tak že jsem vysvětlil pojmy a manželka se statečně držela a pokračovali jsme dál. Jeli jsme pomaleji, před každou větší zatáčkou jsem ji ukazoval co se bude dít a po každé prudší zatáčce jsem ji chválil palcem nahoru. Musím přiznat, že jsem se i já bál. Nejsem zvylký jezdit ve dvou, je to jiné, chová se to jinak. A i pro mě to bylo podruhé v životě co jsem takto s někým za sebou jel. Tak že opatrnost byla maximální, i když si žena myslela, že mým záměrem je někde ji vyklopit. To vůbec nepřipadalo v úvahu. Já chtěl taky dojet domů v pořádku.
Nakonec z toho byla slibovaná kávička a zastávka na Kopanině na pivo a limonádu. Všechno to dala a snad pochopila ? Na to, že na tom seděla podruhé v životě, s odvahou dala jednu z mek motorkářů ihned na začátek.
Na delší výlet to asi není, prý ji bolel zadek. Tak snad možná zase příště někam jinam na otočku. Bylo z toho krásných 148,6 km. Tak a teď pro změnu v příštím týdnu jedem na krátkou odpolení vodu. O tom ještě neví, protože to je překvapení.
Konečný stav km: 48 719 km
Ujeté kilometry: 148,6 km
Kumulativní kilometry: 1377,6 km

kpt_šnek (5) napsal 27.07.2022 v 20:18

Malosklasko a okolí je nádherné určitě to nebyl váš poslední výlet do tohoto kraje.

• Už je to, lásko, rally vážně poslední

Jak jsme se minulý týden s prodejcem nedohodli na ceně, tak tentokrát už jsem jel se záměrem tam motorku opravdu nechat. Jednání s prodejcem bylo rychlé, na mě až moc, ale já to nedělám každý druhý den, tak že v tom nemá

Typ: Prodej
    Vloženo: 16.05.2024
    Uskutečněno: 06.05.2024
  • Cesta do bazaru a zase zpět

Tak jsem si konečně udělal čas a i počasí přálo, z práce jsem vypadl dřív a vyrazil na mojí již opravdu poslední cestu na téhle mašině, do bazaru.Ale někdy člověk míní a pán Bůh mění. Po příjezdu jsme se s majitelem baza

Vloženo: 05.05.2024
    Uskutečněno: 02.05.2024
  • Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 26.04.2024