Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 16.5.2024

Vloženo: 12.06.2022, Uskutečněno: 11.06.2022, Stav tachometru: 48571 km, Zhlédnuto: 6x

Celý týden jsem přemýšlel, že se pojedu podívat do Polska na největší sochu Krista na světě. Odvolal jsem i nabídku kamaráda ať přijedu o víkendu za ním do Jáchymova do lázní. V pátek jsem si ještě uzvařel i cestovní pojištění. Jenže v sobotu jsem se probudil moc brzy, a tak ještě na chvíli zavřel oči. Nakonec jsem vstával v 9 hodin a do Polska se mi vůbec nechtělo. Nic tam není, samá vesnice a cesta nic moc. Nakonec jsem se tedy po pár telefonátech domlouvání vypravil za kamarádem do Jáchymova s tím, že tam přespím a udělám okruh okolo Krušných hor po německé straně. Kamarád se svojí přítelkyní se chystali zrovna v ten den do Kadaně na kola. To bylo pro mě blíž a vůbec mi to časově nevadilo.Sampozřejmě, že jsem si cestu naplánoval oklikou, abych taky něco viděl. Potkali jsme se tedy v Kadani na náměstí. Odpoledne se pomalu klopilo do večera a my se zvedali ze židliček cukrárny s návrhem kamaráda, že pojedeme do Jáchymova. To je ještě půl hodiny cesty. To už jsem vzhledem k tomu, že jsem se rozhodl vrátit domů věděl, že to neklapne. Slíbil jsem manželce, že ji o víkendu na vyjížďku. A tak jsem to chtěl dodržet ať mám splněno a nejsou později zbytečné výčitky. V sobotu chtěla relaxovat, tak jsem jel směr Jáchymov a domluvili jsme se na neděli. Tak jsme se šli ještě společně podívat k Ohři a já pak mazal domů. Tak že ze zamýšleného okruhu nakonec nebylo nic a plán tedy zůstává napříště.
Konečné kilometry: 48 571 km
Ujetá vzdálenost: 341, 2 km
Kumulativní stav km od začátku roku 2022: 1 229 km

• Už je to, lásko, rally vážně poslední

Jak jsme se minulý týden s prodejcem nedohodli na ceně, tak tentokrát už jsem jel se záměrem tam motorku opravdu nechat. Jednání s prodejcem bylo rychlé, na mě až moc, ale já to nedělám každý druhý den, tak že v tom nemá

Typ: Prodej
    Vloženo: 16.05.2024
    Uskutečněno: 06.05.2024
  • Cesta do bazaru a zase zpět

Tak jsem si konečně udělal čas a i počasí přálo, z práce jsem vypadl dřív a vyrazil na mojí již opravdu poslední cestu na téhle mašině, do bazaru.Ale někdy člověk míní a pán Bůh mění. Po příjezdu jsme se s majitelem baza

Vloženo: 05.05.2024
    Uskutečněno: 02.05.2024
  • Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 26.04.2024