Yamaha BT 1100 Bulldog (2002)

Vlastník jiiitule
Vloženo 22.8.2021
Aktualizováno 23.6.2022

Vloženo: 04.06.2022, Uskutečněno: 04.06.2022, Zhlédnuto: 45x

Tak snad máme jarní vychytávky už za sebou, takže shrnutí upgradů:
Máme komplet repas vidlí, protože levá začala docela hodně téct - udělalo se to rovnou celé (servis).
Máme seřízené brzdy a novou brzdovou kapalinu (servis). Destičky jsou zatím ok.
Máme nové padáky od Rutanu (špunty), protože Bullda se už dvakrát vyválel v nulové rychlosti po zemi a já mu už nechci dělat další rýhy a odřeniny na nádrži (montovala jsem sama, je to easy )
A nakonec máme novou přední pneumatiku Dunlop (asi) Roadmax ... Stejnou jako jsem dávala loni dozadu (servis).
Jo a koupila jsem parádní 70l nepromokavou brašnu na sedlo spolujezdce od SW-Motech , takže teď se můžu sbalit a vyrazit pryč na neomezenou dobu
Jen ten čas kdyby byl...

netopejr (0) napsal 09.06.2022 v 00:14

Pěkně,pěkně Jak říkal můj Guru,pan Nosatej,kdo nepadá,ten rychleji nepojede

1 reakce

jiiitule
jiiitule 28.08.2022 v 19:11

Kdo je pan Nosatej, Pavle? ?

• 2023

Tak máme skoro za sebou další sezónu. Byli jsme s Bulldou na Balkáně (přes Rumunsko do Bulharska, Řecka, Albánie, Bosny, a přes Černou horu, cípek Chorvatska a Slovinsko zase domů). Byli jsme v Rakousku, na Slovensku, a

Typ: Reportáž
    Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • "9 a 3/4" sraz Eat Wild :-)

Tak jsme se letos konečně poprvé setkali ve větším počtu. Moje domovská banda Eat Wild ?? Moje první vyjížďka s bandou na vlastní motorce (do loňska jako batůžek). Setkali jsme se na Rabyňské vyhlídce a projeli se v krás

Typ: Sraz
    Vloženo: 18.05.2022
    Uskutečněno: 15.05.2022
  • Silniční kurs Bezpečně na motorce

V sobotu 7/5/2022 jsem absolvovala jednodenní silniční kurs motoškoly Bezpečně na motorce... a dobře jsem udělala! Byl to super den s krásnou atmosférou, spoustou milých lidí, s profesionálními instruktory a spoustou leg

Typ: Reportáž
    Vloženo: 18.05.2022