Yamaha BT 1100 Bulldog (2002)

Vlastník jiiitule
Vloženo 22.8.2021
Aktualizováno 23.6.2022

Vloženo: 18.05.2022, Uskutečněno: 07.05.2022, Zhlédnuto: 18x, Firma: FIRMA:Bezpečně na motorce (Praha 5-Stodůlky)

V sobotu 7/5/2022 jsem absolvovala jednodenní silniční kurs motoškoly Bezpečně na motorce... a dobře jsem udělala! Byl to super den s krásnou atmosférou, spoustou milých lidí, s profesionálními instruktory a spoustou legrace. A hlavně, zelenáče ztuhlého po dlouhé zimě (tedy mě) krásné rozhýbali, dodali trochu jistoty a umu v potřebných manévrech, párkrát jsem si sáhla na hranu a vyzkoušela pár nových věcí. Kurs se konal na ploše mimo veřejné komunikace, tedy konkrétně na letišti Panenský Týnec
Za mě to určitě nebyla poslední akce s BNM, teď zrovna pokukuju po základech enduro ježdění (dokonce mají kurs specielně pro holky).

• 2023

Tak máme skoro za sebou další sezónu. Byli jsme s Bulldou na Balkáně (přes Rumunsko do Bulharska, Řecka, Albánie, Bosny, a přes Černou horu, cípek Chorvatska a Slovinsko zase domů). Byli jsme v Rakousku, na Slovensku, a

Typ: Reportáž
    Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Úpravy a opravy jaro 2022

Tak snad máme jarní vychytávky už za sebou, takže shrnutí upgradů: Máme komplet repas vidlí, protože levá začala docela hodně téct - udělalo se to rovnou celé (servis). Máme seřízené brzdy a novou brzdovou kapalinu (se

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.06.2022
    Uskutečněno: 04.06.2022
  • "9 a 3/4" sraz Eat Wild :-)

Tak jsme se letos konečně poprvé setkali ve větším počtu. Moje domovská banda Eat Wild ?? Moje první vyjížďka s bandou na vlastní motorce (do loňska jako batůžek). Setkali jsme se na Rabyňské vyhlídce a projeli se v krás

Typ: Sraz
    Vloženo: 18.05.2022