Honda VT 750C Shadow (2010)

Vlastník SlimM
Vloženo 11.4.2016
Aktualizováno 20.7.2020

Vloženo: 01.06.2022, Uskutečněno: 30.05.2022, Stav tachometru: 116427 km, Zhlédnuto: 22x

30.5.2022
170 km

Kdybych se chtěl dopustit jednoho z mnoha motorkářských klišé, napsal bych, že jsme si odpoledne po práci „jeli vyčistit hlavu“. Jenže já v hlavě většinou nemám nic …co by mělo jít pryč, tak jsme prostě na pár hodin vypadli z města.

Proti nepříjemně studenému větru jsme navlékli několik teplých vrstev navíc, ještě zhodnotit pohyb dešťových mraků a hurá do sedla! První zastavení máme v Bikers Crown, kde reklamujeme zlomené plexi z minulé vyjížďky. Dál pak míříme přes Řevnice a Mníšek do Dobříše. Na mapě jsem nedaleko Kamýku nad Vltavou objevil „Centrum ochrany fauny ČR“ s minizoo. Škoda, že zavřeli dvacet minut před naším příjezdem. Takhle jsme si mohli z dálky prohlédnout jen dva krkavce v nejbližších voliérách.

Po téměř zapomenutých asfaltkách jedeme do Sedlčan. Kačka najednou (kdo ví proč) dostala chuť na Hermelín. Svačinku (včetně „plísňáku“) koupenou v místním Lidlu jíme na náměstí pod košatými stromy ve sluneční lázni podvečerních paprsků.

Před návratem do Prahy ještě krátce navštěvujeme kamaráda, který připravuje areál pro dětské tábory. Ještě ho čeká hezký kus práce! Postavit chatky, umývárnu, hřiště, bazén…
Na konci výletu docela trpíme. V údolí Vltavy je chladno jak v březnu. Naštěstí to netrvá dlouho.
Dnes netradičně přidám otázku pro znalce: Tušíte, kde je možné vidět sněhuláka na konci května?

J.K (35) napsal 19.06.2022 v 21:58

Ahoj Tak ty "zapomenuté" asfaltky ty mám úplně nejraději po takových bych mohl až na kraj světa Tyhle cestičky tady v okolí mám procourané sem tam a stejně se Standou "Zeke11" ještě občas nějakou hezkou najdeme... ... J

elvis78 (140) napsal 05.06.2022 v 20:12+1

myslel bych že sněhulák bude někde u zimního stadionu ale von je plyšovej, tak to netuším. Ale hezký výlet

DejvGSR (52) napsal 02.06.2022 v 08:37+1

Hmmm pěkný poježdění.

Guga (72) napsal 02.06.2022 v 08:21+1

Huhulála netuším, a dokonce ani tu mini Zoo, i když občas jezdím okolo

• Mykoprůzkum

1.7.2023 366 km Jak už jsem se párkrát zmínil, moje žena a věrný batůžek Kačka je vášnivá mykoložka. Na větší sběr hub sice nemá cenu jezdit na motorce, ale na průzkum terénu (abychom na podzim věděli kam vyrazit) t

Vloženo: 01.10.2023
    Uskutečněno: 01.07.2023
    Tachometr: 121910km
  • Všednodenní odpoledne

12.6.2023 138 km Celou loňskou sezónu jsme kvůli uzavírce nenavštívili Břežanské údolí. Na sklonku roku ho znovu otevřeli. Když jsem dnes přišel z práce dříve než obvykle, uzrála mi v hlavě myšlenka, že bychom mohli

Vloženo: 03.07.2023
    Uskutečněno: 12.06.2023
  • Na chalupu

20.5.2023 288 km Sobotní výlet na chalupu s tvarohovými koblížky a moučnými červy tam a čerstvými vejci zpět.

Vloženo: 08.06.2023
    Uskutečněno: 20.05.2023