Harley Davidson FXSTSB Bad Boy 1340 custom (2006)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.1.2021
Aktualizováno 19.9.2023

Vloženo: 21.11.2021, Uskutečněno: 21.08.2021, Zhlédnuto: 16x , Bod zájmu: Restaurace a penzion U Soudku

Tato tradiční akce byla letos v ohrožení stran Corony. Nakonec jsem se k tomu postavili čelem a řekli že Jízdu uspořádáme. Na realizaci byli tři týdny a tak jme se rozhodli pro úpravu pravidel, abychom si to celé zjednodušili. Z jízdy pravidelnosti se stal orientační závod a nebylo to špatně. Přijel jsem dopoledne na Bobberu, bylo nádherně. Cestou jsem neplánovaně projel jedno z kontolních stanovišť závodu Na míste už byla většina věcí hotových. Udělal jsem si fotící koutek za pomoci osvědčených rekvizit, v čele se starým benzinovým stojanem. Účast byla hojná, spoustu lidí bylo natěšených po těch všech omezujících opatřeních. Po poledni přijela Míša s autem a dovezla, stativy, blesky a zrcadlovku. Startovalo se kolem 14hod. na sirénu. Dal jsem se do focení a postupně se mi podařilo pár hezkých snímků pro kluky s party i účastníky. Po závodě a předání cen jsem se vydal domů s Přemkem, který přijel z Plzně na své ČZ175. Po cestě jsem musel přepínat na rezervu a hledat nejbližší pumpu. Nádrž je na 8litrů a z toho rezerva je tak 1litr, protože je nádrž skloněná dopředu. Přemek jel domů protože šel večer na noční a já se plazil na výpary do Nýřan na ONO. Tam jsem se nakonec zdárně dohrabal. Natankoval jsem a domů jsem dojel již jako pán

Signum68 (34) napsal 26.11.2021 v 19:17+1

Jendo akce byla Boží jako vždy a těším se na další ročník...Desátý

• K Ejpovickému jezeru.

Na odlehlé straně Ejpovičáku máme "svoje " místečko kde náz vztah formálně začal. Přesto, že už je to 20let byli jsme tam od té doby asi jen 2x. Nikdy jsme tam nepřijeli jinak než na moto. Tady se taky Míša vyjádřila, že

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 20.08.2023
  • Valhalla calling me!

Když jsme jeli s Míšou v červnu do Alp, měli jsme v plánu navštívit staré město v Regestburgu. Jelikož nám ale úplně počasí nepřálo, chytli jsme tehdy na příjezu do města pěknej ceďák. Následující dvě hodiny jsme strávyi/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.08.2023
    Uskutečněno: 13.08.2023
    POI: Walhalla
  • Nová kola!

Začalo to nevině. Dva dny před "Hotrody" jsme přijeli s Míšou na dráhu do Lhoty něco fotit. Při té příležitosti jsme si dali taky jeden ten sprint. V cíli jsem byl o fous dříve. B-) Na zpáteční cestě mne Míša upozornila/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.06.2023