První zastávka v Bohdanči u rozhledny, následně kousek vedle v obci Ostrov kde je zámek a muzeum v jednom areálu. Další zastávka u železničního mostu přes řeku Sázavu a na skok u řeky v Chřenovicích. Jel jsem docela blízko Vojslavického mostu, tak jsem tam odbočil a hned jsem pokračoval k vodní nádrži Trnávka a rovnou na hráz vodní nádrže Sedlice. Potom už směřovala cesta k domovu přes Humpolec, Ledeč n. Sázavou a poslední zastávka u zvonice v Michalovicích. Na jel jsem slušných 183 km.
-
-
Bohdaneč
-
Areál v Ostrově
-
-
-
-
-
řeka Sázava
-
-
Chřenovice
-
Vojslavický most
-
-
-
Trnávka
-
-
-
-
Humpolec
-
Ledeč n. Sázavou
-
Michalovice
Pěkný výlet.