Přes Uhlířské Janovice jsem těma nejzapadlejšíma cestičkama kopíroval řeku Sázavu až jsem dojel do Šternberka. Malé protažení pod dálnicí a směr přes Vlašim jsem objel horu Blaník na Benešov a Sázavu. potom jen krátké zastavení na hoře Vysoké u rozhledny, a zakotvil jsem doma po ujetí 186 km.
Vlastník | Miraz250 | |
---|---|---|
Vloženo | 5.8.2016 | |
Aktualizováno | 14.8.2016 | |
Zobrazeno | 1 278x |
vlezl jsi do ty jeskyne, kdyz jsi jel okolo?
1 reakce
V tu chvíli jsem ji neviděl, ale prozkoumal jsem doma mapu a fotky a příště už vím kde hledat.
Pěkná místa.
Parádní trasa !
1 reakce
Trasa byla naprosto náhodná, ve Vlašimi jsem se rozhod v poslední vteřině na kruháči kam pojedu.