Honda NC 750X (2014)

Vlastník skurt
Vloženo 16.7.2018
Aktualizováno 16.7.2018

Vloženo: 20.08.2021, Uskutečněno: 11.08.2021, Stav tachometru: 78000 km, Zhlédnuto: 20x

Když jsem motorku koupil od Macka Stárka, už na ní bylo mnoho doplňků.
Jsem za to rád, protože sám bych je nedokázal vybrat - viz plexi na které nepasuje deflektor z předchozích záznamů.

Vše má ale svou životnost a tak se mi stalo, že kryt blatníčku od Kappa začal praskat.
Mám k motorce origo, ale co si budeme povídat...ten tam nechci, kryje sice řetěz, ale jen řetěz a jen z vrchu. Ten od Kappa ho kryje z části i zezadu a jeho součástí je blatníček, který chrání zadní tlumič - a že to není málo bordelu, co tam lítá.

Moji automechoši mi radili nechat blatníček svařit. Prý je to pevné a ve sváru se to neláme - a tuto možnost radím prozkoumat všem, co to budou řešit také.
Nicméně zároveň radím nechat svařit první náznak praskliny a ne, jako já, s tím jezdit další 4000km a řešit blatníček, co stěží drží pohromadě.
Svařování jsem tedy neřešil.

Namísto toho jsem šel hrubou silou, koupil jsem průhlednou duckt tape (zpevněná izolepa), blatníček jsem důkladně vyčistil (petrolejem), odmastil (mýdlem) a potom všechny praskliny slepil zvrchu i zespodu duckt tapou.

• STK

Protože mi v servisu pověděli, že nemám platnou STK (ano, tak zodpovědný jsem), došel jsem si pro ni. Dělal jsem ji u STK Královo pole v Brně. Bývá tam narváno, ale tentorkát jsem byl na místě prohlídky sám, v čekárně

Typ: Reportáž
    Vloženo: 24.06.2023
    Uskutečněno: 23.06.2023
  • Velký servis 2023

Odvezl jsem svou Aryelu zase do René moto u Blanska. Klukům to tam trochu trvá, ale jejich práce se mi zdá dobře odvedená, nědělají žádné vofuky a dá se s nimi slušně jednat. Co jsem po nich chtěl: - Velký servis (t

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 09.06.2023
    Uskutečněno: 09.06.2023
  • Důvod dlouhé pauzy

Dlouho jsem sem nic nezapisoval, kvůli špatné zkušenosti s Autorizovaným serisem v Brně. Měl jsem tam motorku na velkém 12k km servisu a když mi ji vrátili a já na ní dojel třeba 7km dom (po rychlostní cestě), tak se mi

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.06.2023