Moto Guzzi V85 TT (2020)

Vloženo 4.5.2021
Aktualizováno 5.5.2021

Deflektor

Vloženo: 05.08.2021, Uskutečněno: 05.08.2021, Zhlédnuto: 85x, Firma: STYX

Hoci mám asi jeden z najvyšších plexi na MG85TT, stále som cítil vo vyšších rýchlostiach turbulencie a hlavne hluk, ten mi fakt vadil. Začal som teda premýšlať nad deflektorom. Zastavil som sa v STYX Ba, kde mi ochotne pomáhali s výberom. Zvolil som transparentný LOSTER NC3 a vybral sa na trip do južných Čiech (parádny výlet). Veľmi to pomohlo, odrazu som za jazdy počul aj motor, nielen prúdenie vetra, a že teda je čo počúvať, dve pulzujúce kladivá a rachot prevodovky Hodne to pomohlo, ale ešte stále to nebolo úple podľa mojich predstáv, tak som znova zavítal do STYX-u a odchádzal som s NC4 . Pôvodnú NC3 som dal na YAMAHA N-MAX, u ktorej sa tým pádom tiež zlepšila ochrana proti vetru, takže to neboli vyhodené peniaze.

Niekomu sa bude zdať ten deflektor ohavný, tiež by som sa rád zaobišiel bez neho, ale svoj účel plní a to je prvoradé.

DodoCarlos (0) napsal 24.08.2021 v 11:53

a prepac...samozrejme som ti ju chcel pochvalit :)

1 reakce

paliZBlavy
paliZBlavy 15.05.2022 v 23:28

jemine, dlho som tu nebol, tak som si nevšimol tvoju otázku. Takže, výšku mám 186cm a som dosť široký v ramenách. Plexi je ISOTTA model SC92-FC, v celom znení "windshield high protection complete with knobs and spacers".
Stále špekulujem, odvtedy som ešte vyskúšal Givi model D8203ST ale stále niesom spokojný, proste stále pociťujem turbulencie pri rýchlosti viac ako 100km/h. Ale ešte to nevzdávam a hľadám ďalej ...

DodoCarlos (0) napsal 24.08.2021 v 11:51

Ahoj, chcem sa opytat aku mas vysku? Ked pises ze aj pri velkom plexi to bolo zle s vetrom...to plexi je klasicke MG co davaju na travela alebo si ho kupoval od nejakej inej firmy?