KTM 1290 Super Adventure (2019)

Vlastník nevo7
Vloženo 8.11.2019
Aktualizováno 17.7.2022

Vloženo: 25.05.2021, Uskutečněno: 25.05.2021, Zhlédnuto: 27x

Tankvak - potrebný doplnok na moto. Fľaša, bageta, náhradné rukavice, trigovica, vždy sa niečo nájde, čo treba počas celodňového výletu odložiť. Zvolil som Givi EA118, 25 litrov predpokladám v maxime. Niečo sa tam zmestí. Ale na tento druh moto nie je taký veľký ako klasické magnetické podobného objemu.
Riaditok pri vytočení na stranu sa dotýka minimálne. Ako keby bol šitý na túto moto. Možno nepremok mohol byť všitý v tankvaku, je samostatne a bude musieť zaberať bočné vrecko.
Fotky KTM 1290 s týmto tankvakom vôbec nie sú, tak prikladám pre predstavu.
Po odjazdení pár stoviek km a prevezení vecí, odporúčam, snáď najlepšia kúpa na moto.

• Priizolovanie sedačky

Kto sa dlhodobejšie viezol na KTM 1290 SA, vie, že zadný valec hreje pod sedačku. Od vonkajšej teploty 25°C je to cítiť, hlavne pri pomalej jazde. Originál izolácia je len pod polovicou sedačky /nechápem prečo/, tak som

Vloženo: 08.08.2021
    Uskutečněno: 08.08.2021
  • Komplet turistické dovybavenie moto

Je jasné, že tá motorka ako si ju katalógovo vyzdvihneš z predajne, nie je dokonalá. Chce to pár párov vecí, aby si si ju prispôsobil /na tú bežnú turistiku okolo komína/. Čo ma/ťa to stojí? • Predĺženie predného blatn

Vloženo: 21.07.2021
    Uskutečněno: 21.07.2021
  • Plexi Givi D7706S

Výmena plexi. Muselo k tomu prísť, je to nedostatok tejto moto pre veľkých chlapov. Originál plexi je úzke, to mi vadilo, veľa hluku okolo helmy, najmä pri diaľničných presunoch +110km/h. Previezol som sa aj úplne bez

Vloženo: 25.05.2021
    Uskutečněno: 25.05.2021