Suzuki B-King (2008)

Vlastník Andrej
Vloženo 13.10.2018
Aktualizováno 31.3.2022

Vloženo: 14.05.2021, Uskutečněno: 14.05.2021, Stav tachometru: 18000 km, Zhlédnuto: 25x

Zdravím všechny. Po delší době fakt musím přidat záznam, jelikož jsem už fakt nevěřil že by se to mohlo povést Ale osud tomu asi chtěl a já konečně narazil na laděné výfuky a co víc přímo z limitované edice následovalo, volání, vyhrožování a uplácení ale za dva dny byly doma první dojem byl velice opatrný, jelikož už mě jednou tenhle krok stál 10 tis. Ale první dojem nebyl zase takový špatný a na první pohled se nezdálo, že by něco chybělo. Jelikož byly fakt špinavé tak jsem se objetoval a vyskládal myčku, abych tam mohl narvat výfuky A opravdu po hodinové proceduře vypadaly opravdu dobře.
Co se týče montáže,tak klobouk dolů před Japončikama. Vše sedlo tam kde mělo. Když šlo něco těžce tak jsem věděl že to dělám špatně.
Výsledek se mi osobně líbí! Asi bych neřek, že je hezčí, ale spíše jiný. A ten zvuk je konečně hodný Krále A jelikož to venku vypadá, že letos už pršet nepřestane tak dojmy z jízdy dám příště

Tak výfuky odzkoušeny a opravdu jsem nevěřil, že můžou mít takový vliv. Prostě se mu lépe dýchá a jde ještě lépe za plynem. Zvuk je teď úplně návykový ale přitom není nějak uřvaný. Co se týče výkonu tak jsem už naprosto spokojen. Ještě se mi nepodařilo najít výkonový strop a ten zátah je naprosto návykový a kdo to nezažije tak nepochopí.
Teď je na řadě podvozek, ale to až příště

dajos (123) napsal 22.05.2021 v 08:55+1

Gratulace, skvela prace. Yoshi urcite nebudou z hlediska vykonu propadak. Na sve gsx 1400 jsem zkousel origo vs. Bos vs. Yoshi trioval a yoshi byla nejlepsi v celem spektru otacek. Jestli se nepletu dal jsem to i do deniku - mereni na vykonove brzde. Ty origo koncovky se mi na Kingovi taky nelibi a sly by fofrem pryc . Tak at ti dela masa radost az na kost. D.

Bařislav (1) napsal 18.05.2021 v 18:19

Tak konečně se povedlo po takové době super práce

stano83 (0) napsal 16.05.2021 v 20:02

Výfuky pěkné ty origo tu motorku podle mě kazí. Ale je to o vkusu každého. Zajímalo by mě jestli je to znát nějak na výkonu.

• Okruhové dny na SPZ 2024

Po domluvě s Michalem (CB 1300), Péťou ( tuono) a delfínem (CB 1000r), jsme vyrazili opět na okruhové dny si osvěžit, připomenout a někteří z nás naučit správné a hlavně bezpečné ostřejší ježdění, které k okruhu prostě p

Vloženo: 02.06.2024
    Uskutečněno: 02.06.2024
  • Velký servis

Jelikož se blížil termín na naše okruhové ježdění v Brně a b-king už měl kilometry na to aby preventivně navštívil pana doktora na velkou prohlídku, tak jsem navštívil toho nejpovolanějšího a to Jirku Nevluda z MotoRoad

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.05.2024
    Uskutečněno: 23.05.2024
  • Tour de Čechy

Takže! Jelikož nastal čas se jet vyřádit na okruh do Brna, mimochodem nejlepší zážitek v životě :-DD tak jsme to s Michalem (cb 1300) protáhli trošku oklikou domů B-) :-DD Popisovat všechno by zabralo na hodně dlouhé

Vloženo: 08.06.2022
    Uskutečněno: 08.06.2022