Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník Houhou
Vloženo 16.10.2020
Aktualizováno 18.11.2020

Vloženo: 23.02.2021, Uskutečněno: 22.02.2021, Stav tachometru: 51000 km, Zhlédnuto: 15x

Ve čtvrtek jsem si jel ke kámošovi, co mi to uskladnil, vyzvednout stroj a jen dojel domů. Teplota celkem už ok, i když to klouzalo, ale má být pěkně, kdyžtak to ještě někam na týden schovám.

Pátek pár návštěv po Praze, už i silnice relativně ok, ale hlavně nadšení několika jednotlivců, že vidí motorku, nečekal jsem jako majitel první motorky, že na mě budou lidi mávat, nebo zvedat palec nahoru, ale děje se to.

V sobotu inspekce před sezonou a pak s kámošem okolo Prahy, Poděbrady, Hradec. Přes den krásných 10 stupňů, suché silnice. Kdyby mě viděl Kulínský, pravděpodobně by nikdy nevstoupil do Bambini di Praga, ale koupil by stroj, protože děcka jsou nadšená a přitahují i pozornost maminek, což ocení i jiní muži.

Bohužel moje cesta musela následující den ráno vést na Vysočinu a v Hradci jsem nechtěl parkovat, takže jsem se plahočil v mokru a na Vysočině místy regulérně v neděli zrána mrzlo, navíc mokrá silnice, mlha, musel jsem stavět, abych rozhýbal prsty, docela nová zkušenost a konečně chápu, že se někdy člověku nechce na motorku.

No a v pondělí zpět Praha, Vysočina opět peklo, ale okolo Golčova Jeníkova už bylo sucho a zbytek výletu už za příjemné teploty 5 stupňů Celsia s místy navlhlým povrchem.

V Praze mě chtěl borec regulérně srazit, protože neustál, že jsem si dovolil předjet kolonu a postavil se na světlech vedle něj. Co naplat, že za 3 vteřiny jsem byl na horizontu, v první vteřině sešlápnul plný plyn a jal se mi jet do cesty. Na dlažkách a kolejích od tramvaje. Za těch deset vyjížděk, co mám za sebou, to bohužel není poprvé, i když většina lidí má spíš pochopení. Přeci jen, to já jsem ten, co venku mrzne a nepřidává další auto do kolony, tak by měli být spíš rádi.

Za mě sezona zahájena a holka ani moc neprotestovala, ještě aby jo, když jsem jí protáhnul po UNESCO památkách ve Žďáře a Kutné hoře, kam se se mnou nepodívá.

Příští dny už má být krásně, tak se těším, asi vyrazím někam za rybníkářem Krčínem.

• Zbytek fotek ze servisu 6/X

Bohužel sem nejde poslat všech 80 fotek naráz a ani po těch 50 se to neplní, výsledek je v posledním deníku z dneška.

• Zbytek fotek ze servisu 5/X

• Zbytek fotek ze servisu 4/X