Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník Houhou
Vloženo 16.10.2020
Aktualizováno 18.11.2020

Je to starší klasický stroj, stará dobrá dílenská škola, komplet mechanické, vintage vzhled a přesto svižná. Po několika dnech ježdění musím konstatovat, že jsem si vybral dobře, hezky se s ní manipuluje, ve vyšších rychlostech ale fouká, je to naháč.

Motorka koupena od Soukromý prodejce kousek od Berlína - Jasně, motorka se ukázala v celkově dobrém stavu, ale přehlédl jsem pár škrábanců, o pneumatikách mi básnil, přitom jako začátečník jsem přehlédl, že jsou 7 let staré, vidlici si sice odservisoval, ale byl v ní bordel atd. V pohodě kluk, dobrá cena, ale všeho s mírou.

První dojmy - Na první pohled ještě hezčí než na fotkách, okamžitě padla do ruky. Při té hmotnosti krásně ovladatelný stroj a to jsem se bál, mám za sebou jen 7 lekcí v autoškole a 220 kilo stroj budil respekt.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě a pro kohokoliv, kdo si chce užít mechanicky pěkně zpracovaný stroj, na kterém si šikovný člověk zvládne leccos opravit sám, bez asistentů a integrovaného gameboye. Uvidíme, jak to půjde dál, zatím spokojenost.

Doplňky na motorce - -zatím jen padák a zásuvka a race setup na brzdách, vrátil jsem původní zrcátka a v budoucnu vrátím asi i původní řídítka, tahle jsou funkční, ale z černé už je tmavě modrá, jak na ní svítilo slunce.

Byl jsem s tím zatím jen po okolí, je to hbité a hezky se s tím zatáčí, zdá se mi, že i pěkně drží, bál jsem se, že budu zdržovat kamarády, co už jezdí roky, ale i když nejezdím tak, že bych si připadal, že musím riskovat, tak mě zatím motorka poslouchá a hezky drží v zatáčkách, dobře akceleruje. Po servise a předělání brzd navíc i solidně brzdí a celkově mám pocit, že pokud bych to někde položil, tak to bude tím ,že jsem buď udělal něco hodně blbě já, nebo někdo jiný, Ina je zatím nezáludná, jak psali už jiní.

Krejcak73
Krejcak73 napsal 31.12.23 v 13:46 10b.

Souhlas

Luocas
Luocas napsal 23.02.21 v 17:28 10b.

Jéje, to je ale hezká mašinka, která umí vykouzlit úsměvy při každé vyjížďce

kovpak
kovpak napsal 23.10.20 v 18:48 8b.

Pěkná klasika

rade35
rade35 napsal 23.10.20 v 17:05 10b.

Čadil
Čadil napsal 17.10.20 v 08:42 10b.