Yamaha Tracer 7 / 700 (2020)

Vlastník HonzaKLib
Vloženo 3.8.2020
Aktualizováno 3.8.2020

Vloženo: 11.08.2020, Uskutečněno: 11.08.2020, Stav tachometru: 1030 km, Zhlédnuto: 10x

Tak po 1000km do servisu a pro razítko :) Snad mi udělali vše, jak bylo třeba, bylo třeba dotáhnout řetěz, už byl celkem volnej, to ale není žádné překvápko. Jinak v pohodě. Konečně se můžu podívat trochu výš, někam k 6000 ot. Spotřeba při mém stylu ježdění stále kolem 3.6 l, což mi přijde super, až to začnu trochu protahovat nad 6000, tka mě to vytáhne určitě nad 4l, ale to považuju pořád za skvělý výsledek, obával jsme se, že ty euro 5 serepetičky spíše přidaj než uberou, ale asi spíše ubíraj. Dobrý. Rád bych zmínil skvělou viditelnost v noci, ty LEDky jsou super, není třeba mít obavy a dálkové svítěj jak ďas. Když jenom zapnete displej, rozsvítěj se "denní ledky", takové ty dlouhé a to je skvělá věc, počítám, že to nebude mít velký odběr z baterky a v noci si tím např. krásně osvětlíte v kempu okolí stanu. Palec nahoru. NA druhou stranu je v noci jinak skvěle čitelný displej až příliš jasnej, odráží se v plexi a vůbec svítí až moc, musím si najít, kde se dá jas snížit, snad to půjde.

• Po dvou letech a cca 17 tisících

Ahoj, asi je čas udělat nějaký další záznam pro někoho, kdy by o Traceru uvažoval, třeba i ojetém. Po 3 letech používání (kruci to to běží) můžu říct asi tohle - až na to, že bych už tak nějak chtěl přidat válec dva a pá

Vloženo: 26.06.2023
    Uskutečněno: 26.06.2023