KTM LC4 640 (2001)

Vlastník stnd
Vloženo 9.5.2020
Aktualizováno 22.5.2020

Vloženo: 15.07.2020, Uskutečněno: 09.07.2020, Stav tachometru: 24514 km, Zhlédnuto: 20x

Sbalil jsem se na své nejlepší cestovní enduro se svým nejideálnějším spolujezdcem a vyrazili jsme s kamarádem okolo východních hranic. Střihli jsme to k Trutnovu, Orlické hory, Jeseníky, přes Opavu a Nový Jičín kolem Beskyd a potom přes Vsetín a Hustopeče byl plán dojet domů na západ ještě kousek Šumavou.
Plán ale jaksi doznal úprav. Celkově to byly čtyři dny bohaté na zážitky. A jak se říká, zážitek nemusí být pozitivní, ale intenzivní.
Tak polet Orlických hor a Jeseníků byl fakt super. Spaní na divoko, hezké počasí, parádní krajina. Na silné naléhání parťáka jsme vynechali Ostravu a Karvinou
Pak jsme se nasunuli do kempu do Rychnova a psychicky se chystali, že Beskydy a prakticky celou sobotu pojedeme v nepromoku. Což se stalo. Zpestřením dne se stalo moje zjištění, že moje zadní guma je sjetá na kord... Takže zkusíme pneuservis ve Vsetíně. Aha, všechny v sobotu zavřené. Když jsme před jedním zevlovali, náhodný týpek nejen že měl v garáži gumu (skoro nejetou) ale taky mi ji přezul. Zdravím, Martine
Nicméně ještě to odpoledne se nám stal osudný kruhový objezd v nejmenovaném městě. Bylo mokro, já tam najel v rychlosti nula nula prd a už jsem se klouzal po prdeli. Kamarád jel za mnou, lekl se a už se válel taky. Naneštěstí pro něj mu motorka lehla na nohu a výsledek byl poraněný kotník s následným převodem do nemocnice a operací
Takže neplánovaný pobyt nedaleko posraného kruháče v těch Hustopečích, pomoct naložit motorku na vlek a ráno sám dom. Ten ktuháč je tak bezvadnej, že když jsem ho jel to odpoledne podruhé po kolečku sanitka / PČR / dopravka / zaparkování druhé motorky k benzině, tak sem na tom pojebaném objezdu lehnul z druhé strany znova
Napodruhé sem konečně rozlomil přepínač blinkrů, protože napoprvé se mi to nepovedlo... Ještě morálně podpořit kámoše v nemocnici, přespat a pak ráno konečně za sucha pryč.

No, takže zážitků fakt dostatek Najeto cca 1200 km.
Pozitiva:
fakt to jede dobře
olej nežere
přepínač blinkrů dál žije, ještě snad pár ran vydrží
spotřeba při výletním tempu klesla k pěti
fakt budu muset pořídit boční brašny :)

Mann (1532) napsal 24.07.2020 v 15:27

Škoda těch nepříjemností , ale lokality jste zvolili pěkné Taky se pohraničím s oblibou motám

• Gumy

Hoši, (případně děvčata), nazul jsem Michelin Tracker, a skutečně :) Guma vede, tráva bláto naprosto famózní oproti minulé kombinaci vpředu Mitas Rockrider av zadu E-09. Jako jezdím dost i silnici, takže do sportovní of

Vloženo: 21.04.2023
    Uskutečněno: 21.04.2023
  • po Krocanoj

Tak konečně jsem se dočkal a letos si užil Krocana. Motorka projela se ctí, přestože ji to kazil jak řidič, tak zvolené kompromisní pneu (vlastně jsem žádný kompromis nedělal a jel na tom co jsem tam už měl..) Držák t

Vloženo: 14.11.2021
    Uskutečněno: 14.11.2021
  • TCT

Po servisu na jaře - olej, tlumiče obojí, ventily, údržba vodní pumpy, preventivněě rolny proběhl v srpnu výlet po stopách TCT, spolu s výletem na Ještěd. Bylo toho sousta zážitků. Silnice, písek, bláto, bloudění.

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021