Suzuki VL 125 Intruder (2000)

Vlastník Greedy
Vloženo 9.4.2020
Aktualizováno 19.5.2020

Vloženo: 19.05.2020, Uskutečněno: 31.03.2019, Zhlédnuto: 36x

Už si nepamatuji kdy přesně jsme pro ní jeli, ale bylo to někdy na přelomu března a dubna, jen vím, že když jsem se vracel po preventivním servisu po zakoupení, tak po cestě začalo mírně sněžit , ale k tématu...

Původně jsem vůbec stroj ve stylu cruiser neplánoval, ovšem protože jsem chtěl něco dospělejšího než simson, spolehlivého, vhodného na můj kochací styl jízdy a dobře vypadajícího, styl byl jasný.

Po vytřídění výběru od levnějších jednoválců,Čín a Viraga, které se mi prostě nelíbilo, jsme vybírali cca ze tří modelů:
Honda VT 125 Shadow
Yamaha XVS 125 DragStar
Suzuki VL 125 Intruder
Ze kterých bylo nakonec za nejlepší cenu Intruder na Vrbovce v Praze, s pár šrámy na nádrži a motoru a o něco více namotanými kilometry, ovšem za cenu levnějšího Viraga. Zapojili jsme káru za auto a vyrazili směr "Hlavní město Praha"

Tady v tomhle rohu stála, a i když vedle ní byly dva nové V-Stromy, stále na mě působila jako mohutná motorka (berte v potaz, že jsem neznal nic moc jiného, než Simson a YBR z autoškoly). Na první pohled už měla něco za sebou, to ovšem odpovídalo ceně, co ovšem bylo nejdůležitější, nastartovala a rozjela se sama bez jakýchkoliv problémů.
Samozřejmě jsme si jí chtěli vyzkoušet, odevzdali jsme kauci a zkusili jí projet, neukázal se žádný problém, dokud si na to nesedl můj táta a nechcíplo mu to. Když jsme se jí totiž pokoušeli nastartovat a rozjet se, nepovedlo se, pokaždé chcípla hned po zařazení. Když jsme ji poté odtlačili zpět, byli jsme za totální idioty, protože se jí prodejci povedlo nastartovat a rozjet se na první pokus... (další dny po prvních jízdách jsme doma zjistili, že péro přitahující stojánek je vytahané a tak zůstával vajgl v poloze, kde ho snímač bral za nezvednutý a bránil v jízdě)

A tak jsme s cejchem dvou neschopných idiotů zaplatili, s menšími komplikacemi ji naložili a vyrazili konečně domů...

• Výměna oleje a filtru

Uběhl rok od prvního servisu na můj účet, proto, když už jsem měl konečně klid po Maturitě, jsem se pustil do výměny oleje, tentokrát už sám. Předtím na to vůbec nebyl čas, proto to došlo až do bodu, kdy jsem si byl na

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.07.2020
    Uskutečněno: 16.06.2020
  • Vyjížďka na přehradu

Původně jsem se chtěl vydat jiným směrem než obvykle, a jelikož jsem několikrát slyšel o zatáčkách kolem Pecky, vyrazil jsem i s "Batůžkem" na vyjížďku. B-) https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2020/21/524072_

Vloženo: 19.05.2020
    Uskutečněno: 16.05.2020
  • Kožené brašny

Jelikož už měla namontované držáky brašen a nechtěl jsem nutit svůj "batůžek", aby měl na zádech těžký batoh se vším možným, objednali jsme po relativně krátké době brašny. https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2

Vloženo: 20.05.2020
    Uskutečněno: 18.06.2019