Simson S 51 Enduro (1989)

Vlastník Greedy
Vloženo 26.9.2017
Aktualizováno 10.4.2020

Dopolední výhledy a kešky

Vloženo: 19.05.2020, Uskutečněno: 19.05.2020, Zhlédnuto: 17x

Tak jsem se dneska probudil trochu později a dostal jsem chuť se trochu provětrat a otestovat vyčištěný výfuk.
Upřímně, částečně proto, že jsem dětinský a chtěl jsem najít konečně jednu kešku v nedaleké vesnici, kterou jsem stejně nakonec nenašel.
Nejsem žádný renomovaný lovec kešek, mám jich zatím jen 10 a na první jsem narazil úplnou náhodou, ovšem celkem mě to baví.

Možná i z části proto, že je zábava je hledat a podělit se s nálezem v této komunitě, ale hlavně proto, že jsou často na velice zajímavých místech s nádhernými výhledy.

Pokud ovšem už chcete začít lovit na motorce, nečekejte přístupný terén, většina je někde mezi klikatými polními cestami, které by pro většinu dnešních "adventure" jezdců mohly být až moc velkou výzvou.

I kdyby vás nebavilo hledání miniaturních krabiček po okolí, rozhodně doporučuji se alespoň podívat na místa, kde jsou schované, dost možná naleznete unikátní scenérie i v nejbližším okolí vašeho bydliště.

• jarní vypalování výfuku

Zase jednou po roce, jsou tu...karbonové saze ve výfuku. :-D Nic náročného, povolit pár šroubů od krytu výfuku a samotných objímek, oddělení koncovky od hlavní části, vyndání vložky výfuku a připravení pomůcek (plec

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.05.2020
    Uskutečněno: 18.05.2020
  • Výměna lamel spojky

Jelikož už téměř přestal řadit :Youtube Původně jsme koupili pouze sadu lamel, ale kvůli jedné rozpadlé (viz fotka), se vybrousila jedna z plechových lamel, kterou jsem musel ještě dojet dokoupit. Po zpětném smont

Typ: Oprava
    Vloženo: 19.05.2020