Simson S 51 Enduro (1990)

Vlastník Carotele
Vloženo 23.8.2019
Aktualizováno 16.5.2021

Vloženo: 20.09.2019, Uskutečněno: 20.09.2019, Zhlédnuto: 12x

Další dvě krabice dílů dorazily, nový přední blatník, dráty do kola, objímky blatníku, držák zadního světla, ložiska do kol... Už je toho pomalu tolik, že bych složil dalšího Simíra Možná se někdo diví, proč to objednávám postupně a z několika e-shopů, vysvětlení je prosté, stále přicházím na nové potřebné díly a ne každý e-shop má danou věc na skladě a taky ceny jednotlivých shopů se dost liší. Takže se kolikrát vyplatí zaplatit poštovné dalšímu prodejci.

• Motor v rámu

Konečně se ke mě vrátila zkontrolovaná a vycentrovaná klika s novým pístem, válcem po výbrusu a tak jsem se dal do skládání... Ještě bude hodně práce, ale na trošku benzínu ze stříkačky vesele zavrčel.

Vloženo: 04.12.2019
    Uskutečněno: 04.12.2019
  • Už to vypadá líp...

Zase kousek práce co mě baví. Namontovány repasované přední i zadní tlumiče, blatníky, nové blinkry, airbox ( Němci nazývaný poeticky herzkasten), zapojování prvních kablíků... Stále se čeká na válec s pístem a klikou, t

Vloženo: 11.10.2019
    Uskutečněno: 11.10.2019
  • První skládání

Konečně první skládání. Vidle dostaly nový olej, těsnění i harmoniky, rám dostal nový silentblok motoru a už zase začíná vypadat jako rám k motocyklu. Ještě čekám na díly do motoru...

Vloženo: 03.10.2019
    Uskutečněno: 03.10.2019