Kawasaki KLX 650 (1994)

Vlastník Dacann
Vloženo 7.10.2018
Aktualizováno 30.6.2021

Velký servis

Vloženo: 14.12.2018, Uskutečněno: 01.12.2018, Stav tachometru: 59000 km, Zhlédnuto: 16x

Během týdne jsem seřídil ventilové vůle + výměna svíčky za iridiovou NGK. Byly vyměněny lamely spojky, zesílené pružiny a ložisko vypínacího mechanismu spojky. Vyměněn olej 10w50 + olej. filtr MIV. Vyměněna nemrznoucí směs v chladící soustavě 50:50, očištěny všechny kontakty, el. spoje a přepínače, ošetřeno kontaktolem. Nové relé ventilátoru, nová H4 phillips cristal vision, brzdové LED, spz LED sufit. Vyměněn hydraulický olej v monoshocku motul 15 (305ml), vyměněny gufera a stírací kroužky all bals předních vidlic, nový olej motul 15 (2x558ml).Umístěn teploměr oleje na řídítka + senzor. Vyměněn přední brzdový kotouč EBC 290x100x4 + brzdové destičky + brzdová kaplina, vyměněn zadní brzdový kotouč NG 230x100x4,5 + brzdové destičky + brzdová kapalina. Přestříkání palivové nádrže černou barvou. Vyčištění a naolejování vzduchového filtru, zakoupen vdech sání, karburátor osazen 150 triskou a R jehlou. Nabití baterie, namazaní řetězu. Svod omotán termopaskou a laďený výfuk nově vycpán vatou (nekonečným vláknem).

Pájmen (0) napsal 15.06.2022 v 22:00

Ahoj, ten olej v monoshocku vyměnuješ tak že ho kompletně rozebereš, nebo je na to snadnější metoda? Měl jsi ho někde na repasu? Mě čeká brzy na klr repas nebo výměna za jiný, pokud ho seženu, začíná prolínat olej. Díky..

Radus88 (8) napsal 15.12.2018 v 08:41+1

dukladny servis

• Aktualizace za rok 23'

Tak, sezóna na silnici je za náma a já si uvědomil, že jsem letos na tomto big enduru málo pojezdil. Motorka docela zapředla v boudě pavučinami, jelikož jsem objevil kouzlo supersportu, viz. moje nová motorka (y) Před m

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.12.2023
    Uskutečněno: 25.11.2023
  • Před stk

Takže TK proběhla. Měl jsem jednu lehkou závadu a to ostré hrany na osvětlení spz, zabrousíme pilníkem do příště :-D Musel jsem osadit blinkry, který jsem koupil žárovkový a levný, nasadit spz, zrcátka, přezout kola,

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 30.05.2021
    Uskutečněno: 28.05.2021
  • Zimní servis 20'/21'

Tak je zase zima a já se rýpu v mašině, opět je něco potřeba, tak jsem to vzal z gruntu. Cvakání ventilů jak jsem psal v předchozím záznamu jsem vyřešil, byl to nedopnutý rozvodový řetízek, který rachotil o vodítka, vent

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.01.2021