Ducati 750 SS (1997)

Vlastník Jawař
Vloženo 2.9.2007
Aktualizováno 6.10.2010

Vloženo: 03.05.2009, Uskutečněno: 02.05.2009, Zhlédnuto: 1x

Krkonošské motopožehnání. Opět jeden krásnej výkend na mašině zakončený opět v kempu Pecka. Ve Vrchlabí se tuto sobotu sjelo 620 počítámych strojů. Jestli bude přibývat účastníků tímto tempem. Bude se tato akce muset pořádat za pár let pod širým nebem. Letos se zúčastnili i Poláci. Reálie kláštera byly skvostné. A vidět takhle narvaný kostel je asi v dnešní době vzácné. Kněz si musel připadat jako papež.Zpíval tedy velmi svérázně, ale jeho projev byl místama i vtipný. Takže měl úspěch. Koneckonců je také motorkář. Také účast si pochvaloval. I výši milodarů. Motorkáři si hold boha upláceli. Jeho slova , aby jsme si vážili božího požehnání a maličko se i sami pomodlili za zdar cesty se mi asi vyplatili.Dvakrát!!Jenom za cestu domů!!! Tacho 38100

• Krkonošské otvírání šoupátek

Jako vždy! Povedená akce. V kempu se zapařilo a bylo dobře. No za to druhý den!!!

Typ: Sraz

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.04.2012
    Uskutečněno: 19.04.2012
  • Návrat ze Zavírání šoupátek

zpátky sem jel podel Jizery a přes přehradu Souš. Ve Frýdlantu jsem najel jvoji trasu podel hranic domů. Celkem za výkend 680km jak víno. Zadek a zbytek končetin budu léčit aspoň do středy. http://maps.google.cz/maps?

Vloženo: 02.10.2011
    Uskutečněno: 02.10.2011