Honda XL 650V Transalp (2001)

Vlastník Semiš
Vloženo 30.4.2018
Aktualizováno 26.12.2021

Čištění,kontrola všeho

Vloženo: 30.04.2018, Uskutečněno: 25.04.2018, Stav tachometru: 51182 km, Zhlédnuto: 10x

Po koupi a dovezení TA domů následoválo kompletní "prolezení" motorky,jsem na tyhle věci trochu puntičkář,bylo potřeba zjistit co jí chybí a co potřebuje.Vypadá zachovale ale nějakou péči bude potřebovat,přece je to už 17 roků stará motorka. Takže kontrola oleje,filtru,brzd.destiček,hnací hřídele,v jakém je stavu (častá bolest)...následovalo očistění od všeho toho nánosu maziva řetězu co bylo kolem ozub. kol. Pomocníkem mi byla Arva. Nakonec se dílo povedlo motorka byla čistá,a já jsem byl špinavý jak hovado

Semiš (0) napsal 13.05.2018 v 15:50

báwo ještě mám ,uvidím co s ním provedu

owenovic (12) napsal 01.05.2018 v 18:02

a co báwo už nemáš? Pěkně ses vyřádil

• Drobná vylepšení

Jelikož počasí posledních dnů moc vyjížďkám nepřálo,tak alespoň byl čas na drobné úpravy ;-) . První úprava znamenala výměnu originál zrcátek za sklopné,kdybych "náhodou" :-D někde s ní fláknul, tak ať nemusím zase kup

Vloženo: 16.03.2019
    Uskutečněno: 16.03.2019
  • První letošní...

Škubání rukou už se nedalo vydržet ,počasí taky přálo,tak vzhůru do sedla otestovat jestli jsem ji složil dobře a na nic nezapomněl :-D . Projetí oblíbených tras a míst,sem tam nějaká polňačka B-) . Prvních letošníc

Vloženo: 18.02.2019
    Uskutečněno: 17.02.2019
  • ...A už jsme tři..

Další z doplňků ,který jsem měl v plánu pověsit na Alpa byl horní kufr. Po krátké úvaze,jaký zvolit, jestli plast nebo hliník,jsem se rozhodl pro hliníkový. Stejně mi " zbyly " z Bawora boční, tak alespoň bude pěkná sada

Vloženo: 18.02.2019
    Uskutečněno: 16.02.2019