Yamaha XTZ 660 Tenere (1992)

Vlastník owenovic
Vloženo 28.8.2016
Aktualizováno 10.6.2019

Vloženo: 15.04.2018, Uskutečněno: 15.04.2018, Zhlédnuto: 14x

Při koupi motorky jsem občas cítil benzín od karburátoru, jelikož jsem toho moc nenajezdil, tak jsem to nechával bejt. Při renovaci jsem na karbec koukal a vypadal dobře. Tak zpátky na motorku. Jenže po složení šel benal opět cítit a navíc se semtam i objevil na starteru. Takže přes týden jsem ho vyndal přetěsnil a znovu namontoval. Nastartoval jsem a vše bylo v pohodě. Projel jsem to po zahradě a najednou mi z odpadní hadičky začal tect benál. Kouknu i na karbec a on byl potvora mokry. Takže už mi zbývá to dát jen na servis. Venku pěkně a motorka zase stojí

owenovic (12) napsal 16.04.2018 v 16:41

Snad jo Jirko
Slávku- já na to už nemám nervy , tak to hodím do servisu a mám klid

JirkaMetal (1) napsal 16.04.2018 v 10:26

Však Ty to zvládneš.

Mann (1532) napsal 16.04.2018 v 09:35

Myslím si to samé co ostatní . Znova rozebrat, znova - prefentivně vyčistit, zkontrolovat jestli se všechno hýbe jak má, jesli nemá plovák nějakou dírku, prasklinku, ... a znovu poskládat. Někdy to na první pokus neklapne, ale to tě nesmí odradit Občas je to pakárna, ale pak budeš o svém karbci vědět úplně všechno a to taky není k zahození

Jardas444 (10) napsal 15.04.2018 v 19:07

Tohle dělá plovákový ventilek.Vyměň ho a budeš mít klid.

owenovic (12) napsal 15.04.2018 v 18:59

Díky za typ všem.

Zub47 (2) napsal 15.04.2018 v 18:13

Taky to vidim problem v plovaku nebo uzaviracim ventylu-prostě se ti přepkavuje karbec rozeber to a přeskoušej jestli se zavira

snorhule (0) napsal 15.04.2018 v 15:48

smůla

Slávek-TDM (129) napsal 15.04.2018 v 13:19

Asi se ti zasekava plovak o stenu komory nebo zustava viset jehlovej ventil. Musi to chodit uplne volne. Pripadne muze byt plovak poskozeny a neplave Servis ti moc nepomuze, budou delat to samy co ty.

Tuareg-Tengai (1) napsal 15.04.2018 v 12:15

Kamaráde jednoduchá pomoc vem si hadičku nasad ji na přepad kama odpouštíš vodu ze spodku karbecu a ohni ji nahoru vedle karbecu povol šroubek a jestli hladina je víš než je spoj spodní mysky tak máš přihnutý plíšek u plováku to stačí přihnout jestli je to v cajku tak máš jehlu plováku opotřebenou nebo bynec mezy jehlou a dosedací plochou ,tot vše co bys měl udělat

Clint. (79) napsal 15.04.2018 v 11:01

Ajaj, to je Pech, ale zase budeš mít klid, až to bude v cajku, tak ať ti to rychle klapne a bez větších fatalii, a brzy opět na cestě

-Jandys- (16) napsal 15.04.2018 v 10:09

Nejsi sám kdo zase stojí, já to mám na dvojité Jak jsme si psali-třeba bude nějaká hadička na karbec špatně napojena

• Azurová SOBOTA

Už několik dní jsme se skamarádem Jandysem domlouvali, že jednu sobotu něco podnikneme. Ale pokaždé nám něco do toho vlezlo bud to práce nebo rodinné povinnosti. A tak jsme se domlouvali stále co a jak až najednou jsme

Vloženo: 19.10.2018
    Uskutečněno: 19.10.2018
  • Vzpomínková

Dnes jsem zase po nějaké době vytáhl motorku a jen tak jsem si vyjel zavzpomínat na staré časy, kde jsem jako kluk blbnul a kde mi bylo i fajn. Tady pár foteček. ;-)

Vloženo: 21.05.2018
    Uskutečněno: 21.05.2018
  • První letošní a poctivá jízda

Ono po roce neježdění a trávení času s motorkou v dilně se mi trochu vymstilo. A to myslím jen v dobrém ,protože vše funguje na výbornou. Jedna věc mě sice zlobila,ale servis to vyřešil, ano je to ten už mnou zmíněnKARBU

Vloženo: 03.05.2018
    Uskutečněno: 03.05.2018