Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník Hříbek
Vloženo 25.4.2017
Aktualizováno 2.3.2021

Vloženo: 19.03.2018, Uskutečněno: 19.03.2018, Zhlédnuto: 18x

Cíl přes zimu byl jasnej. Upravit brzdy tak, aby brzdily a ne jen zpomalovaly
Mašinu mám v plechové boudě, kde je stejně né-li chladněji jak venku, takže jsem se do úprav přes zimu moc nehrnul ... jednoho dne mě ale chytl amok a všechno jsem rozebral a začal to ladit, v tom mě hned následující dny zastavily třeskuté mrazy, kdy bylo v boudě přes den stabilně -10C

No nic, ledy polevily, tak se to už začlo rýsovat

1) nákup nových kotoučů, kdyby jste viděli čím jsem brzdil, tak by jste mě liskli hold někdo přede mnou pár mil najezdil asi bez desek, jak byly vydřený a o tloušce 3,6mm se nebudu ani zmiňovat. Nové / jeté kotouče mají skoro 5mm, jen mě je původní majitel poslal trochu orezlé, ale za tu cenu Jen bylo potřeba stříknout středy, protože původní byly zlatý a tady byly stříbrný - nevýrazný.
2) následovala repase třmenů, vše rozhýbat, rozebrat, vyčistit v ultrazvuku, nakoupit nový desky, gumičky, prachovky a nakonec i stříknout třmeny na černo, původní šedivá už to měla za sebou.
3) oprava pancéřových hadic. Koncovky jsou šroubované a převlečné matice u benja byly prasklé, tak jsem sehnal nové a hadice rovnou o pár cm zkrátil ať nejsou tak dlouhé ...
4) když už bylo kolo dole a z kola kotouče, rovnou jsem nechal stříknout i středy kol na černo ¨
5) při čekání na nalakované věci jsem ještě vyměnil olej s filtrem a dobil baterku

Teď už jen čekám na oteplení abych to doskládal a vyrazil to vyzkoušet ... snad začne brzdit

PS: kdybych se dlouho neozýval, tak jsem si někde rozbil hubu

• Ukrajina 2.

Přidávám ještě pár fotek, protože se všechny nenahráli do prvního deníku +o(

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.07.2018
    Uskutečněno: 10.07.2018
  • Slovensko-Ukrajina-Maďarsko

O prodlouženém víkendu jsme zavítali mrknout na východ. Prvotně bylo v plánu zajet jen na samotný východ Slovenska, ale když už tam budem, tak proč se rovnou nepodívat na Ukrajinu. Přípravy u mě byly poněkud složitější

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.07.2018
    Uskutečněno: 09.07.2018
  • Vánoční foto + vyjížďka

Tak jsem si na Vánoce udělal radost a holku si dal na dva dny do baráku :-D keců kolem toho bylo hafo, ale já jsem byl happy :-DD Na Vánoční vyjížďku jsem pak vyjížděl rovnou z obýváku (y) Počet jezdců byl vzh

Vloženo: 27.12.2017
    Uskutečněno: 27.12.2017