BMW R 1200 GS (2004)

Vlastník Valdemar
Vloženo 29.8.2017
Aktualizováno 26.9.2018

Pořízení/výměna doplňků + šok každého motorkáře

Vloženo: 25.11.2017, Uskutečněno: 23.11.2017, Zhlédnuto: 9x, Firma: FIRMA:MojeGS.cz (Pardubice)

Ahoj,

zase jeden deník ke dvanáctce. Ve čtvrtek jsem si udělal výlet do Chrudimi, kde jsem v mojegs.cz vyměnil plastový nosič z GS za ten trubkový z GSA, a přitom jsem ještě vzal prodloužení předního blatníku, to abych měl motor zašpiněný co nejméně.

Jakmile jsem mě vše na bramboře, nasadil jsem plotnu a topcase. Tentokrát si myslím, že výbava od aluMilánek bude držet pevně a stabilně.

Při kontrole stavu motorky jsem zjistil ovšem nemilou věc, tlumiče už netlumí, ale jenom pruží, při smáčknutí se ozve zvuk podobný foukání do trubky. Ať jsem se snažil seřídit tlumiče jak jsem chtěl, odmítaly reagovat na změny, chovaly se, jakobych nic nenastavoval. A to znamená jedinou věc. Tlumiče jsou po smrti.

Zavolal jsem tedy do enduroškoly k Milanovi Lysému a dohodl se s ním na pořízení nových TFX tlumičů pro GSA, abych měl na tom GS vyšší zdvihy, když už plánujeme ten výlet do Turecka na příští rok. Aktuálně se čeká na zadání do výroby, a po čekačce cca 2 týdny, by měly přijít.

VV.

• Další doplňky na motorku

Ahoj, další deník k motorce ohledně montáže doplňků. Od Marseluse jsem si pořídil plexi před světlo, kryt chladiče a rozšíření bočního stojánku. A z Vrbovky jsem si dotáhl tankvak od Kappy. Plexi tam šlo vcelku jed

Vloženo: 22.05.2018
    Uskutečněno: 21.05.2018
  • čištění svodů a výfuku

Ahoj, v zimních měsících je více času na starání se o jednostopé miláčky. To určitě bude souhlasit většina zdejších členů. Jelikož jsem si začal dávat dvanáctku do pucu, nemohl jsem neminout zrezlé, zapeklé a špinavé

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.12.2017
    Uskutečněno: 28.12.2017
  • montáž tlumičů TFX

Ahoj, další díl z nekonečné řady "Vymazli si svou bramboru". Minulý týden jsem si z Enduroškoly vyzvedl tlumiče na dvanáctku. Volal jsem přímo Milanovi, a s ním se dohodl na verzi tlumičů pro GSA (oproti GS vyšší z

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.12.2017