Yamaha YZF-R6 (2008)

Vlastník dave_32
Vloženo 18.7.2017
Aktualizováno 29.8.2021

Zima 2. část + nová kombinéza

Vloženo: 09.11.2017, Uskutečněno: 09.11.2017, Stav tachometru: 29000 km, Zhlédnuto: 12x, Firma: FIRMA:4SR - For Street Racing (Hrdějovice)

Dokončil jsem úpravu laminátů. Nejhorší práce je broušení, to opravdu nesnáším Pro jednodušší práci jsem se rozhodl pruhy nestříkat, ale řešit to polepama, takže je stříkaná bílá, černej spodek, spodek podsedláku a žlutá fluo na masce a jsem spokojenej z výsledku.

Už nějakou chvíli mám kombinézu ve výrobě, cca +- za 2 týdny by měla být hotová. Návhr jsem si udělal sám a p. Dort ze 4SR to překreslil do profi návrhu. Jelikož jsem se 4SR nad míru spokojenej, tak nebyl důvod volit jinou značku a už se jí nemůžu dočkat Holt si musím toho Ježíška udělat hezkýho :D

• Brzdíme

Naskytl se kup na brembo pumpu. Nebylo co řešit, když byla za dobře. Brždění je o level dál. Naprostá spokojenost, je krásně jedovatá a hezky se dávkuje.

Vloženo: 18.04.2022
    Uskutečněno: 18.04.2022
  • Okruháři Brno

Tréninkové jízdy v Brně s okruhářema. Ježdění pecka, počasí vyšlo a bohužel došlo i na pád. Předposlední levá a předeček na hrbolu co tam je. Naštěstí vše pobrali padáky a motorka je v pořádku.

Vloženo: 29.08.2021
    Uskutečněno: 29.08.2021
  • Zimní servis

Letošní zima se týkala motoru. V sezoně se objevil zvuk z motoru co tam nepatří a zůstal. Byly v háji ložiska v převodovce. Takže se daly komplet všechny ložiska do motoru nové + nějaký simerinky a další věci co na nich

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 11.02.2020