Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2009)

Vlastník spike-cz
Vloženo 27.8.2016
Aktualizováno 9.4.2024

Vloženo: 22.08.2017, Uskutečněno: 22.08.2017, Stav tachometru: 60435 km, Zhlédnuto: 9x, Firma: www.aprosmoto.cz

Volný víkend zapříčinil vstup na pole zatím neorané, přesněji řečeno přihlášku do moto-orientační soutěže. Ony se pořádají i blíž k Jihočesku, ale tenhle termín vyhovoval, Moraváci jsou lidé vřelí a pohostinní. Tak jsem se přihlásil.
Pátek hrozil v Čechách deštěm, tak z práce rovnou na guzzině spodem po staré cestě na Moravu, nakonec jsem dokonce zjistil, že ubytko je ve vísce Bílany. "To je vtip" říkám si, protože tam mám příbuzný. Ve výsledku to znamenalo, že stan jsem ssebou bral zbytečně.
Sobota začala registrací ve Staré Masně - hudební restauraci. A pak, než stihlo kapat, krápat, pršet a mrholit, rozdělil nás pořadatel do dvojic,zasoutěžili jsme první stage ve střelbě na plechovky a vyrazili jsme na trasu.
Nechci popisovat jednotlivé úkoly, oni si to účastníci akce určitě dobře pamatují. Projeli jsme pro mne motorkářské pole neorané, mám na mysli severní Moravu zhruba ve čtverci Kroměříž - Šternberk - Vítkov - Valmez. Taky jsem poznal příjemný a pohodový lidi a tuším, že jsem našel moto-disciplínu, která mne bude bavit i napříště.
A není to ani tím, že jsme se s mým spolujezdcem Tomem dostali oba do první desítky. Ještě jednou Tome díky!
Neděle byla ve znamení přesunu domů - do podolí, do lékárny ...
Jediné, co mne mrzí, je absence fotek. Dodám je sem hned jak se objeví na webu pořadatelů.

Takže pořadatelům velký palec nahoru a všem doporučuju. Stojí to za to!!!

• Rozvod může být přátelský

Jo, každá pohádka má svůj začátek a taky konec. U mne to začalo touto větou:| Nákup proběhl v pondělí 22. 8. 2016 a na tachometru svítilo 49752. A pak začalo období lásky, vášně a emocí, respektu a párkrát i trochu z

Typ: Prodej
    Vloženo: 07.06.2024
    Uskutečněno: 07.06.2024
  • Přezutí (double) a motoškola JSŠ

Protože jsem se dostal k možnosti rozcvičit se na motoškole známého Josefa Šilera alias Sršně, využil jsem toho, přezul motorku na anakee wild a jal se potrénovat svůj skill. Upřímně řečeno, super nápad ve špatnou dobu t

Vloženo: 21.04.2024
    Uskutečněno: 17.04.2024
  • Nový akumulátor

Stane se, že baterka odejde. Mně odešla na letišti v Tchořovicích, ale naštěstí přes kabely dodal proud místní trhovec z burzy veteránů. Nyní tedy je v mašině tahle motobatka: MOTOBAT

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024