Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2009)

Vlastník spike-cz
Vloženo 27.8.2016
Aktualizováno 9.4.2024

Vloženo: 08.07.2017, Uskutečněno: 07.07.2017, Stav tachometru: 57909 km, Zhlédnuto: 16x

Přirozená chuť toulat se bývá umocněna obdobím, kdy se "ty mrňavý šmejdi" (překlad = naše milé dětičky) vysmívají nám rodičům, že musíme do práce a oni už mají prázdniny. Vůbec nejsmutnější odpověď, již jsem musel vyslovit, následovala po otázce: "A tati kdy budeš mít prázdniny?" No nikdy no!!!
Ale můžeme se rekreovat i po troškách, když nás v práci pustí z klecí...
Tak úvod bychom měli... zkrátka nevyužít první týden v červenci je hřích. Co na tom, že ve středu ještě byl jeden z nás v procesu a já jdu v neděli a jiný už v sobotu, jedem aspoň nadechnout se prázdnin.
Cílem bylo Chodsko - Český les, hlavní tábor jsem vybral v kempu Karolína . To se ukázalo jako strategicky velmi dobrá volba. Nejenom, že majitel je motorkář, ale kemp je Bikers-friendly a pokud se chcete hodit do klidu, je to tam super. Žádná diskotéka, služby na úrovni 21. století a přes to všechno (nebo při tom všem) i domácká atmosféra díky personálu milému a ochotnému. Pan domácí nám doporučil trasu a pár míst k vidění včetně SRN a fakt to stálo za to. Jen ty chlupatý němky v geoparku Bärnau jsme neviděli. Za to ve Flössenburgu byl k vidění hrad (spíš trosky) a smutné místo s nápisem "Arbeit macht frei" . Tady jsme si zas připomněli, že sice do práce musíme, ale zaměstnavatel nás za nesplněnou normu nepopraví ani nezplynuje. Dneska totiž němci jen berou prémie. I přes to horko nás chvilkama přepadal chlad, přeci jen konečný účet tábora na konci války byl 30 000 mrtvých. Na pracovní tábor masakr. Ale tady jsem se rozkecávat nechtěl..
Navštívili jsme i chodské centrum Domažlice a Klatovy, kde zrovna probíhaly slavnosti města. No paráda.
Konečný účet za tři dny přinesl spoustu zážitků a najetých 350 km.

werke (10) napsal 08.07.2017 v 13:36

Pěkný, hezky se to čte

• Rozvod může být přátelský

Jo, každá pohádka má svůj začátek a taky konec. U mne to začalo touto větou:| Nákup proběhl v pondělí 22. 8. 2016 a na tachometru svítilo 49752. A pak začalo období lásky, vášně a emocí, respektu a párkrát i trochu z

Typ: Prodej
    Vloženo: 07.06.2024
    Uskutečněno: 07.06.2024
  • Přezutí (double) a motoškola JSŠ

Protože jsem se dostal k možnosti rozcvičit se na motoškole známého Josefa Šilera alias Sršně, využil jsem toho, přezul motorku na anakee wild a jal se potrénovat svůj skill. Upřímně řečeno, super nápad ve špatnou dobu t

Vloženo: 21.04.2024
    Uskutečněno: 17.04.2024
  • Nový akumulátor

Stane se, že baterka odejde. Mně odešla na letišti v Tchořovicích, ale naštěstí přes kabely dodal proud místní trhovec z burzy veteránů. Nyní tedy je v mašině tahle motobatka: MOTOBAT

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024