Honda CBF 600S (2004)

Vlastník macimir
Vloženo 23.8.2016
Aktualizováno 2.5.2018

Vloženo: 06.06.2017, Uskutečněno: 04.06.2017, Zhlédnuto: 10x

túto nedeľu som na Hondičku nahodil ladený výfuk Dominator GP1...optimisticky som neobjednával ku výfuku Db killer ale asi budem musieť, lebo čoho je veľa toho je proste príliš...podľa výrobcu je hlučnosť výfuku na výstupe 108Db a som tomu ochotný veriť :D Predtým som motor alebo výfuk prakticky nepočul, lebo pri nízkych rýchlostiach ho moc nepočuť a pri vysokých ho zase prebije aerodynamický hluk...teraz už počujem aj v 160tke Na voľnobehu si len tak spokojne krochká, ale stačí jemné pootočenie plynu a vstávajú mi chlpy po celom tele Keď bude čas pridám video
Inak správanie motorky zostalo zachované (resp. žiadne zmeny som si nevšimol), otáčky nekolíšu, akurát pri prudkej decelerácií sa ozýva streľba z celkom slušného kalibru. Zbehnem s tým do servisu či náhodou netreba naštelovať karburátory.

macimir (0) napsal 07.06.2017 v 14:14

Ako som napísal už v príspevku "optimisticky som neobjednával ku výfuku Db killer ale asi budem musieť, lebo čoho je veľa toho je proste príliš..." Je mi to skoro až ľúto utlmovať lebo ten zvuk je perfektný a keď otočím heftom tak mi stoja chlpy ešte aj na zátylku, ale máš pravdu...dost to řve a všimol som si že keď sa presúvam okolo 80-90 na 5ke alebo 6tke tak mi normálne rezonuje prilba do rytmu výfuku
Originál výfuk som odložil do pivnice tiež kvôli STK a najmä sa chystám v lete do rakúska tak aby neboli zbytočné problémy...

elvis78 (144) napsal 07.06.2017 v 13:28

Vítej v klubu. Já dominatora sundal na technickou a ještě jsem ho nenavrátil.Ale asi to brzo udělám. O tlumice jsi neuvažoval? Já uvažuju. dost to řve.

• Nové páčky

Aby toho celého nebolo náhodou málo, spolu so zrkadlami a adaptermi mi poštár doniesol aj nové páčky brzdy a spojky. Objednal som farbu titanium grey rovnaku ako na riadidlách a gripoch ale ako som už spomínal riadidlá a

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 17.07.2017
  • riešenie problému so zrkadlami

Po týždni jazdenia počas ktorých som za seba nevidel ani ťuk som dostal nápad... (s) iné značky mávajú zrkadlá na riadidlách a ja ich mám na kapotáži, čo keby som ich presunul na riadidlá a získal tým pár centimetrov n

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 17.07.2017
  • Širšie riaditká a nové gripy - otestované

No takže široké riadidlá otestované a ako všetko na svete aj toto má svoje výhody aj nevýhody. Výhody: (y) - neporovnateľne pohodlnejší posed, - viac váhy na rukách, - lepšia ovládateľnosť, - menšie vybrácie -

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.07.2017