Honda CBF 600S (2004)

Vlastník macimir
Vloženo 23.8.2016
Aktualizováno 2.5.2018

Vloženo: 17.07.2017, Uskutečněno: 17.07.2017, Zhlédnuto: 21x

Po týždni jazdenia počas ktorých som za seba nevidel ani ťuk som dostal nápad...
iné značky mávajú zrkadlá na riadidlách a ja ich mám na kapotáži, čo keby som ich presunul na riadidlá a získal tým pár centimetrov na šírku viac? Tak som pohľadal adaptéry ktoré by sa dali použiť a našiel som dokonca také, ktoré som prichytil na originál úchyty brzdovej a spojkovej páčky. Riešenie teda vyzerá ako originál a nie ako dorábka a navyše je základňa zrkadiel vďaka tomu posunutá bližšie k okrajom riadidiel. Na tieto adaptéry ale nebolo možné použiť pôvodné zrkadlá, preto som objednal rovno aj nové zrkadlá v trochu modernejšom šate než tie pôvodné.
Výsledok je možné zhodnotiť na fotkách. Každopádne ja som spokojný...na fotkách je vidno o koľko sú nové zrkadlá ďalej a aj to koľko si z nich teraz prekrývam...mám to už aj otestované cca na 200km a výhľad dozadu sa neporovnateľne zlepšil a vibrácie úplne ale úplne že žiadne, takže problém vyriešený a stálo to menej ako len samotné podložky od SW Motech

• Nové páčky

Aby toho celého nebolo náhodou málo, spolu so zrkadlami a adaptermi mi poštár doniesol aj nové páčky brzdy a spojky. Objednal som farbu titanium grey rovnaku ako na riadidlách a gripoch ale ako som už spomínal riadidlá a

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 17.07.2017
  • Širšie riaditká a nové gripy - otestované

No takže široké riadidlá otestované a ako všetko na svete aj toto má svoje výhody aj nevýhody. Výhody: (y) - neporovnateľne pohodlnejší posed, - viac váhy na rukách, - lepšia ovládateľnosť, - menšie vybrácie -

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 03.07.2017
  • Širšie riaditká a nové gripy

V priebehu týždňa som objednal nové širšie hliníkové riaditká od českej firmy m-style a keď už tak som rovno prihodil do košíka aj cnc gripy. Cca týždeň a pol predtým som cez ebay objednal krátke páčky a k novej matnej č

Vloženo: 01.07.2017
    Uskutečněno: 01.07.2017