Kawasaki Versys 1000 (2016)

Vlastník PanIvo
Vloženo 22.3.2016
Aktualizováno 3.9.2020

Snížení stupaček spolujezdce a montáž zahrádky.

Vloženo: 18.05.2017, Uskutečněno: 18.05.2017, Stav tachometru: 28900 km, Zhlédnuto: 117x, Firma: FIRMA:Moto World - OUDAMOTO (Bohutín)

Dnes jsem si vyzvedl Versyse ze servisu, kde proběhla výměna řetězové sady, brzdových destiček a opět novou, již čtvrtou sadu osvědčených DUNLOP Roadsmart III. Celkově byl proveden preventivní servis a promazání před dovolenou. Zároveň bylo namontováno snížení stupaček spolujezdce o tři centimetry, tak aby manželka neměla tolik pokrčená kolena. Po první zkoušce je nadšená. Dále byla namontována zahrádka na zadní kufr, kde je možné připevnit další vak. Místa na věci není nikdy dost.

soklik (1) napsal 03.05.2020 v 15:54

Ty stupačky spolujezdce jsi sehnal kde?To by chtěl baťůžek taky

Satanuška (0) napsal 22.05.2017 v 17:34

Pěkné, já zatím objednal pouze boční kufry, chrániče rukou a dvě zásuvky, 12V kulatá plus usb pod sedlo a taky padák.Teď ji mám na garanční prohlídce, a tak jsem zvědavý, jestli po přepnutí palivové mapy poznám rozdíl.
Bohužel na kufry, padák, a chrániče rukou čekám. Prosím Tě, co to máš za plexi, zvažuji taky dokoupení jiného většího plexi a nebo jeho nastavení.

Díky a ať Ti to jede.Petr S.

Jyndra (0) napsal 19.05.2017 v 20:24

Paráda Ivo , vypadá to, že za chvilku budeš na té motorce i bydlet

• Nové stupačky SW-MOTECH EVO.

Při pravidelném servisu v OUDAMOTO jsem nechal, mimo jiné, vyměnit již ošlapané originální stupačky za nové od výrobce SW - MOTECH. Stupačky jsou plně stavitelné jak na výšku tak sklon. Jejich plocha je asi trojnásobná o

Vloženo: 23.02.2018
    Uskutečněno: 22.02.2018
  • SARDINIE 19 - 28. 5. 2017

Krásných deset dní motodovolené, strávených s manželkou a tentokrát s osmi přáteli, celkem na šesti motorkách. Cesta vedla po vlastní ose přes Stubaital v Rakousku, kde byl sraz všech účastníků a druhý den do Livorna na

Typ: Dovolená
    Vloženo: 01.06.2017
    Uskutečněno: 19.05.2017
  • KAWASAKI setkání na Seči.

V sobotu 29. dubna 2017, jsme se s kamarádem Jirkou zúčastnili Kawasaki setkání na Seči.Vyjeli jsme po sedmé hodině ranní a teploměr ukazoval jeden stupeň nad nulou. Mezi obcí Nečeradec a Horní Lhota nás trochu vyděsila

Vloženo: 29.04.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017