Suzuki SV 650 (2000)

Vlastník Sharker487
Vloženo 3.4.2017
Aktualizováno 24.8.2018

Vloženo: 10.04.2017, Uskutečněno: 06.03.2015, Zhlédnuto: 2x

Motocykl zakoupen 6.3. 2015 u soukromého prodejce nedaleko Jihlavy. Společně jsme pak jeli do Jihlavy (já na motorce, on autem) na STK (kvůli evidenční kontrole) a na odbor dopravy kvůli přepisu (od začátku roku 2015 začal platit nový zákon, který zrušil polopřevody a nový majitel tak musel přehlásit motorku na sebe na tom úřadě, kde byl hlášený prodávající.. prostě pakárna). Poté jsem na motorce dojel cca 120km domu. Celou cestu bylo zataženo, kolem 1°C a občas lehce sněžilo, takže cesta to byla opravdu dobrodružná, ale přežil jsem ji bez omrzlin.

Sharker487 (0) napsal 10.04.2017 v 22:45

To vím, ale mně by jeho plná moc nepomohla, protože jsem stejně musel přepisovat na jeho úřadě, a chtít po prodejci, který byl v tu dobu nemocný, aby s mou plnou mocí jel v teplotě blízké nule pro evidenčku a přepis, by mi asi taky neprošlo.

zbyneks (0) napsal 10.04.2017 v 22:33

Přepis se dá vyřešit i prostřednictvím plné moci...

• USB nabíječka

Poslední věc, která mi na motorce chyběla, byla možnost nabíjení telefonu. Pořídil jsem si proto z Číny levný, ale relativně kvalitní měnič z 12V na 5V 2A s USB zásuvkou, lehce ho upravil, doplnil ho o pár filtračních ko

Vloženo: 12.04.2017
    Uskutečněno: 23.09.2016
  • Selhání baterie a koupě nové

Jednoho dne jsem se vrátil z výletu, během kterého jsem najel cca 300km a několikrát startoval všechno fungovalo jak by mělo. Po příjezdu jsem zjistil, že musím ještě někam zajet, přijdu k motorce, stisknu startovovací t

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.04.2017
    Uskutečněno: 10.09.2016
  • Automatický spínač světel s denním svícením

Původně jsem přes den svítil hlavními světly, jak je to dáno vyhláškou, ale vzhledem k tomu, že přes den musí svítit i auta, lze jedno světlo motorky snadno přehlédnout. Občas jsem proto svítil dálkovým světlem, což sice

Vloženo: 10.04.2017
    Uskutečněno: 06.08.2016