Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2009)

Vlastník spike-cz
Vloženo 27.8.2016
Aktualizováno 9.4.2024

Vloženo: 08.04.2017, Uskutečněno: 08.04.2017, Stav tachometru: 53635 km, Zhlédnuto: 7x

Jelikož v zimě bylo prd co dělat, trávil jsem čas vymýšlením drobností, které by mi pomohly prudce zvýšit komfort strojovny. Pod vlivem zaručeně nejvíc adventure cestopisů a cool videí jsem pochopil, že nikdy nebudu pořádným cestovatelem, když nebudu na Stelivu mít místo autoatlasu navigaci.
Sehnal jsem si tedy jednu, je v ní IGO Primo, mapy celé Evropy a navíc i držák na řidítka jsem dostal k tomu. Dokonce prej model s IP 67. Schválně jsem si to zapsal, protože to dost možná jednou i otestuju. Do práce totiž jezdím i při mírném dešti.
Zatím teda navi ok, hlasitost navádění (BT) dostatečná, nastavení všeho ještě testnu, ale při projetí viditelnost a kontrast taky ok. Na cestě jsem neměl navi píchlou dna 12V, ale za dvě hodiny se baterka vybila jen nepatrně.
Navíc ... nahrál jsem si tam hlas Pavla Lišky, takže můžu jezdit kolem komína a při každý jeho hlášce si říkat - Jedem s Moto Cesto Necestou

PS: jo, vím, že to je úchylný. Nikomu necpu, že jsem úplně normální

• Rozvod může být přátelský

Jo, každá pohádka má svůj začátek a taky konec. U mne to začalo touto větou:| Nákup proběhl v pondělí 22. 8. 2016 a na tachometru svítilo 49752. A pak začalo období lásky, vášně a emocí, respektu a párkrát i trochu z

Typ: Prodej
    Vloženo: 07.06.2024
    Uskutečněno: 07.06.2024
  • Přezutí (double) a motoškola JSŠ

Protože jsem se dostal k možnosti rozcvičit se na motoškole známého Josefa Šilera alias Sršně, využil jsem toho, přezul motorku na anakee wild a jal se potrénovat svůj skill. Upřímně řečeno, super nápad ve špatnou dobu t

Vloženo: 21.04.2024
    Uskutečněno: 17.04.2024
  • Nový akumulátor

Stane se, že baterka odejde. Mně odešla na letišti v Tchořovicích, ale naštěstí přes kabely dodal proud místní trhovec z burzy veteránů. Nyní tedy je v mašině tahle motobatka: MOTOBAT

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024