Yamaha XV 1700 Road Star (2006)

Vlastník DanRen
Vloženo 23.9.2015
Aktualizováno 21.7.2022

Vloženo: 28.03.2017, Uskutečněno: 25.09.2016, Zhlédnuto: 12x

Poslední neděle v září krásný počasí, tak jsme práskli do kobyl a vzhůru na Ameriku.
Chystali jsme se sem už dlouho a dneska by to šlo. Vyjeli jsme po snídani po staré pražské (605) až do Zdic. Tady na Lochovice,Liteň,Karlštejn,Hlásná Třebáň,Mořina, Lom Velká Amerika. No bylo krásně,slunečno, takže lidí mraky. Ale podívaná úchvatná - pěkný místo. Zpátky jsme se chtěli vyhnout Karlštejnu, protože tam byl nějaký masopust nebo co a nedalo se to tam ani projet - lidí jako s...k. Vzal jsem to tedy přes Řevnici a pak po (115) na Hostomice a zastavili jsme se na oběd v Jincích. Tady na náměstí sídlí Rodinný pivovar Vilém a dobře tady vaří. A pivečko Vilém z Jinců - světlý ležák,nefiltr,nepaster no dobrota. Koupil jsem si s sebou dvě petky na večer. Po sice pozdním,ale jako obvykle výborném obědě vyrážíme směr Příbram,Rožmitál,Spálený Poříčí,Plzeň.
Povedená neděle s 200 km v sedle.

DanRen (1) napsal 01.04.2017 v 20:10

No dyť jo

SlimM (48) napsal 01.04.2017 v 08:12

Krásná místa . Je hezký, že stejná silnice je pro vás stará pražská a pro nás stará plzeňská!

• Sycherák

V neděli jsme dilema co že uděláme k obědu - vyřešili vyjížďkou :-DD do Boru u Tachova, kde je výborná vietnamská restaurace Vina Garden - www.vina-garden.cz Můžeme jen doporučit (y) . Po skvělém obědě jsme zamířili

Vloženo: 30.04.2018
    Uskutečněno: 29.04.2018
  • Hráz Orlické přehrady

Na sobotní den jsem naplánoval vyjížďku na Orlickou přehradu. Chtěli jsme se podívat na hráz jedné z největších a nejmohutnějších vltavských přehrad. Vyrazili jsme po (19) na Spálené Poříčí a pokračovali po (177) na M

Vloženo: 30.04.2018
    Uskutečněno: 28.04.2018
  • Stádlecký řetězový most

Na víkend předpověď hlásá parádní počasí a mě bohužel vychází pracovní So + Ne . Takže jsem si holt vzal dovolenou a plánujeme kam že vyrazíme na výlet. Dubnové počasí zatím motorkám přeje a i my už jsme párkrát vyjeli

Vloženo: 23.04.2018
    Uskutečněno: 21.04.2018