Suzuki M1800 IntruderR (2016)

Vlastník Pe3k
Vloženo 8.2.2017
Aktualizováno 21.5.2017

Vloženo: 12.03.2017, Uskutečněno: 11.03.2017, Stav tachometru: 1 km, Zhlédnuto: 19x

Miluji informace. Ať jsou jakékoliv
A dovolím si přiznat že jsem na nich i závislý. Ale co to má společného s powercruisrem jako je Suzuki Intruder M1800R ?
I on přece na svých čtyřech displejích nabízí informace typu:

• aktuální otáčky motoru,
  • aktuální čas,
  • stav paliva,
  • celkovou ujetou vzdálenost,
  • ujetou uživatelskou vzdalenost "trip"
  • a u posledních modelových roků i zařazený rychlostní stupeň.

Já jsem si tyto informace rozšířil o další data.
  • teplotu vzduchu
  • napětí akumulátoru
  • měřič motohodin
  • časovač
  • stopky

To vše díky univerzální zobrazovací jednotce MultiMeter-5 od HealTech electronics, kterou jsem s veletržní slevou koupil na výstavě Motosalon 2017.

Instalace jednotky nevyžaduje žádný složitý zásah do motorky. Jen přilepit a připojit k elektro rozvodu. Displej lze velmi dobře nastavit a přizpůsobit (kontrast, podsvícení, alarmy). To vše pomoci jediného ovládacího tlačítka.

A to není vše !!

Jako by to nestačilo, dopřávám si dále i díky TPMS senzorům i informaci o tlaku a teplotě v pneumatikách. Jelikož je to důležitá veličina pro kvalitní, bezpečnou jízdu a ovládání motocyklu, rozhodl jsem se být informován. Senzory jsem pořídil u východních prodejců na Aliexpresu.

Správný tlak v pneumatikách je neméně důležitý pro zajištění nejdelší životnosti pneu.
Instalace je celkem jednoduchá. Nastavení správného tlaku už je trochu tělocvik. Bezdrátové čidlo na ventilku totiž posílá aktuální info až při vyvinutí odstředivé síly rovné rychlosti 20km/h.

Fotografie:

Dalas-fm (0) napsal 13.03.2017 v 21:08

ji.ry (0) napsal 13.03.2017 v 11:59

U nových aut už to celkem vychytali , mají maxi displeje i intuitivním ovládáním a na motorky kašlou ...

• Servis 36.000 km

Po dvacetisedmi měsících od pořízení, přichází řada na servis po 36.000km. Jelikož je po záruce tak ve vlastní režii. :-) 36 tisíc, to je "velký servis", to máme výměnu: - Oleje v motoru - Oleje v kardanu - V

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.05.2019
    Uskutečněno: 19.05.2019
  • Servis "dva roky"

Dvouletá záruka na motorku skončila a to je čas kdy se o mazlíka můžu začít starat sám. :-) A čím jiným začít než potřebnými úkony po dvou letech provozu. - Výměnou chladící kapaliny, vyčištěním chladiče a narovná

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.05.2019
    Uskutečněno: 16.03.2019
  • Statistika 2018

Statistika nuda je, má však cenné údaje, neklesejme na mysli, já vám to tu vyčíslím. //img.motofotky.cz/upload/images/forum/2019/02/468972_70feeb8e8812662541ce7f57f5e1e6f2.jpg V sezoně 2018 jsem projel: 16.594 k

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.01.2019