Cagiva Raptor 650 (2001)

Vlastník Emmette
Vloženo 21.6.2015
Aktualizováno 14.4.2016

Vloženo: 26.02.2017, Uskutečněno: 26.02.2017, Stav tachometru: 47037 km, Zhlédnuto: 30x

Dlouho jsem se odmlcel, jednak protoze nemuzu stahnout fotky do PC, a druhak - je zima a mam zazimovano.

Chtel bych navazat na posledni zapis do meho denicku a to tak, ze jsem prakticky hned po prijezdu, a po vyleceni kolen a zadnice, udelal hloubkove cisteni (slibuji, ze uz se v denicku slovo "cisteni" bude vyskytovat jen zridka :) ) a malou, temer kosmetickou opravu.

Totiz behem dovolene, hned po prvnich par desitkach kilometrech, se mi ulomil zadni pravy blinkr. Tehdy bylo neustale mokro, sem tam dest a tak jsem se bal aby to kvuli vlhku neodnesla elektrika. Tak jsem v Jindrichove Hradci nasel malinky, skoro garazovy servis, kde byl pan moc ochotny a moc rad, ze jsem prijel :D propujcil svun ohyzdny blinkr. Se slovy, "Hele neres to, az dorazis domu, posli ho na tuhle adresu". Jak rekl, tak udelal. Takze jsem koupil novy, propujceny vratil, upravil drzaky aby oba byly opet stejne.

Dilo se povedlo a tak jsem se odmenil vycistenim prednich brzdovych trmenu a rovnou vymeny desek. Tady bych chtel podotknout, ze jsem desticky menil nejspis predcasne, ale moc jsem se tesil na nove, protoze jsem nasadil synterovane desticky od EBC. Udajne maji sice vydrzet mensi najezd, ale za to jsou pusobivejsi v brzdnem efektu. Bylo mi vysvetleno, ze to kouzlo je samozrejme v silnejsim zabrzdeni, ale hlavne v citlivosti, pry se daji daleko lepe nadavkovat. Pry je to i posledni hranice homologace na silnici. Nekdo to ale pouziva i na okruh. A ano potrebuju z pocatku trochu zahrat. Bez zahrati je to takovy ucukany, a to rikam za sebe, protoze uz jsem na nich najel par desitek km. Nejsem zadnej strelec, ruce mam jak drevorubec, ale uz tam jiny nedam, je to proste neco jineho.

• Jižní Čechy a 860 km v sedle

S bratrancem (litrový V-Strom) jsme se sebrali a vyrazili Do Jižních Čech. Nakoupili jsme Interkomy F5MC - super věc! A náš cíl jsme vytyčili v Horní Radouni u Jindřichova Hradce, dále Jindřichův Hradec, České Budějovice

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.09.2016
    Uskutečněno: 06.09.2016
  • Tréning

Takže, minulý rok jsme sem házel i výlety, letos to docela flákám a házím sem jen údržbu :-D Aby nevznikla fáma, že je Raptor poruchový, nebo nespolehlivý, musím podotknout, že jezdím po všech čertech :-D O čem se

Vloženo: 13.08.2016
    Uskutečněno: 12.08.2016
  • Vyteklý benzín 2

Tak po několika měsících parádního lítání, mám opakující se nedostatek. Již na začátku sezóny mě potrápil vyteklý benzín do válce. Po 14denní práci a brigádě jsem se neskutečně těšil na motorku. Takže natěšenej letím do

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.07.2016