Suzuki M1800 IntruderR (2016)

Vlastník Pe3k
Vloženo 8.2.2017
Aktualizováno 21.5.2017

Vloženo: 24.02.2017, Uskutečněno: 19.02.2017, Stav tachometru: 1 km, Zhlédnuto: 11x

Suché cesty a vyšší teploty v nedohlednu, tak proč si dále nehrát v garáži.
Jak již jsem psal v jiném deníku, pořídil jsem pro Intruder doplňky. Pro více klidu jsem tedy namontoval přední ochranný padací rám.

Instalace nebyla nijak složitá. Trochu jsem se obával odstrojení lakovaných plastu abych si něco nezlomil nebo nepoškrábal.

Povolením a posunutím nádrže jsem se dostal ke skrytým šroubkům na plastu vedoucí až pod nádrž. Ty následně povolil abych odstranil plasty kolem krku řízení. Povytáhl plastovou pojistku na horní straně plastu.
Boční plastování drží na dvou volně dostupných šroubech a v úrovni olejového filtru na dalších plastových pojistkách. Pak už jsou boční plasty jen zasunuté do gumových průchodek na stranách pod chladičem.
Pravý padák se přichycoval normálně. Ale levá horní část padáku byl oříšek.
Zde jsem zjistil nevychytanost výrobku. U jiných podobných padacích rámu jsem vídal u horní části "trn". Ten při instalaci řeší nedostatek místa pro šrobové uchycení levého padacího rámu. Omezení způsobuje gumová hadice chladicího okruhu.

Tady to maj vychytaný...

Matku se mi na konec při mírné deformaci hadice podařilo na šroub nasunout a dotáhnout. Bohužel se matka hadice dotýká. Musím doufat že se hadice nepohybuje a že se časem neprodře. Bude potřeba kontrolovat.

baky1 (0) napsal 13.04.2018 v 18:45

Ahoj, můžeš mi poslat odkaz na prodejce toho rámu? Marně hledám černý, všude jsou chromové, a je i tak akorát, nechci žádnou obludu.
Dík. Tom

• Servis 36.000 km

Po dvacetisedmi měsících od pořízení, přichází řada na servis po 36.000km. Jelikož je po záruce tak ve vlastní režii. :-) 36 tisíc, to je "velký servis", to máme výměnu: - Oleje v motoru - Oleje v kardanu - V

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.05.2019
    Uskutečněno: 19.05.2019
  • Servis "dva roky"

Dvouletá záruka na motorku skončila a to je čas kdy se o mazlíka můžu začít starat sám. :-) A čím jiným začít než potřebnými úkony po dvou letech provozu. - Výměnou chladící kapaliny, vyčištěním chladiče a narovná

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.05.2019
    Uskutečněno: 16.03.2019
  • Statistika 2018

Statistika nuda je, má však cenné údaje, neklesejme na mysli, já vám to tu vyčíslím. //img.motofotky.cz/upload/images/forum/2019/02/468972_70feeb8e8812662541ce7f57f5e1e6f2.jpg V sezoně 2018 jsem projel: 16.594 k

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.01.2019