KTM LC8 950 Adventure (2004)

Vlastník fanty-pepik96RR
Vloženo 4.2.2015
Aktualizováno 5.2.2015

Vloženo: 08.11.2016, Uskutečněno: 23.10.2016, Zhlédnuto: 17x

...tak dlouho jsem je chtel,az nakonec stestena pro me, smula pro druhyho, pristali u me jak blesk z cisteho nebe. To plukovnik od pražáků koupil moto i s hadrama, ale nejak ho ta jeho LC8 nepresvedcila o svych kvalitach a tak sla do inzerce. No a kdyz byli u nas tak mi dovezl na vyzkouseni jine hadry ale byla mi velikostne jen bunda, kalhoty ne. No a po projizdce kdy byl nasrany ze ho boli karpali a to takovym zpusobem ze si drzel cely vecer ruce, jak ho to bolelo, mi rekl, at si vyzkousim jeho hadry, nebot moto pujde urcite z domu. Hucel jsem do nej at to nedela, ze si ji musi sestelovat k obrazu svemu, ale byl rozbodnut.
A tak mi po prijezdu domu vola, ze teda jestli chci, jsou moje. Nikde jsem cenu tech hader nevidel, bylo mi receno ze stali neco kolem 930€ v rakousku no a ja je dostal za 13500kc. A kdybych to tu nenapsal tak myslim ze nikdo nepozna ze jsou nekolikrat pouzite. Maji nadherne barvy a ja se hlavne citim cool, krome teda tech hroznych, rozbitych bmw bot. Na vanoce prijdou nove.

Driver-toys (1) napsal 04.12.2016 v 19:34

Mireček opravdu exustuje a je do puntíku přesně takový, jako je o něm slyšet . Pepo SW motech padáky jsem několikrát nechtěně otestoval a nemáš co řešit. Jiné se mi hýbaly a jak správně píšeš, bál jsem se, že nadělají spíš více škody... Cena sic vyžší, ale makáš jako šroub, tak si kup co Ti dělá radost a neřeš to.

Driver-toys (1) napsal 04.12.2016 v 19:25

Fešák !

MirekTDM (4) napsal 18.11.2016 v 09:57

Tak srandu si ze mně děláte pacholci.

Daliss (24) napsal 16.11.2016 v 12:05

Abych vás nedojel zkontrolovat 😉

fanty (18) napsal 16.11.2016 v 09:49

Za přízrakem jedu zitra na chatu primo z prace

Daliss (24) napsal 16.11.2016 v 07:24

Tak o Mirkovi nevím, neb ho dodnes znám jen z vyprávění Takže dle mého je to jen vymyšlená postava, neb takový člověk, jak ho popisuješ, prostě existovat nemůže (a veškeré fotky s ním jsou fotomontáž ) Já vím jen o Qwertovi

fanty (18) napsal 15.11.2016 v 20:47

Jelikoz ho uz ma Mirek tak ho nechci. Ale jeden cas jsem o nem taoy uvazoval. Staci ze to u me doma vypada jak v obchode

Daliss (24) napsal 15.11.2016 v 20:33

další oranžový mužíček... ještě medailon na krk s logem KTM

fanty (18) napsal 11.11.2016 v 17:16

Ahoj Igore, jsem totalní zaslepenec. I na vodě lítám, tohle jsou fotky z minulé neděle, čekám jen kdy mě pošle k zemi, letos to bylo 5x z toho 2x v lomu, jednou to mám natočené, jak z mobilu tak z přilby a je to docela prdel . Na asfaltu ani jednou. Ted sháním od sw-motech padaky. Líbí se mi jejich robustnost, propracovanost a jejich cenu jsem taky ochoten akceptovat. Ty moje stávající kdyby dostali víc do těla určitě mi udělají víc škody na moto než že by ji ochránili.
Tenké rukavice co ted používám i v tom hnusu venku jsou velmi příjemné a to je mám jako pozornost od Mirka. Jsem s nimi navýsost spokojen. I když už mám druhé, nebot prvním jsem utrhl límec co obepíná zápěstí v rumunsku.
Letos budou vánoce velmi bohaté

-Jandys- (16) napsal 11.11.2016 v 13:44

Tak teď už jedeš sladěn v barvách značky i moto,parádní

fanty (18) napsal 08.11.2016 v 22:31

Diky

owenovic (12) napsal 08.11.2016 v 19:01

To bude ted reprezentace .Tak at ti slouží

• Souhrn za poslední roky "štastného" ježdění

27,01,2022 doba dementních telefonů mě donutila k tomu, že jsem tady nic kloudnýho dlouho nenapsal. Tak popořadě. Kdybych měl vypisovat co všechno se na té motorce posralo tak jsem tu do zítřka a stejně to nebude vše, p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.01.2022
    Uskutečněno: 27.01.2022
  • Těsnění pod víčko, spínač zadní brzdy

;-) jelikož z motorky pri staní na policajtovi neustale pri plne nadrzi prolinal benzin a me to jak se patri nasíralo, rozhodl jsem se vymenit tesneni pod víčkem levé nadrze. Tato sranda stala necele dve stovky, praci b

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.02.2017
    Uskutečněno: 05.02.2017
  • Zvýšení řidítek a další věcičky...

Tak mi tahle prislo z alienexpresu zvysení riditek a lezeli mi doma uz od prosince a jelikoz mi pocasi v praci nedovoluje pracovat tak se uz peknou radku tydnu snazim sebe premluvit abych sel do nevyhrate garaze neco del

Vloženo: 26.01.2017
    Uskutečněno: 25.01.2017