Kawasaki Versys 650 (2016)

Vlastník j3nik
Vloženo 29.9.2016
Aktualizováno 9.11.2016

Vloženo: 27.10.2016, Uskutečněno: 24.10.2016, Stav tachometru: 1097 km, Zhlédnuto: 8x

Ahoj motorkáři jelikož se nám začíná ochlazovat a já jako určitě kopa dalších ještě nechci svého miláčka uložit k zimnímu spánku tak jsem si koupil vyhřívaný gripy od oxforda (sport) zatím jsem neměl moc času je pořádně otestovat ale už mohu s jistotou říct že se pohodlně drží, perfektně zahřejou a i když je mám připojený přímo na baterku tak se po pár minutách sami vypnou. co se montáže týče tak byl menší zádrhel s upevněním ovladače ale po narovnání držáku a vysoustružení větších podložek nebyl problém s přitáhnutím přímo na zrcátko. samotný rukojítka jsem tam pouze natočil a to bez lepidla a drží krásně na místě nechápu jak se někomu můžou protáčet

Dále jsem si přimontoval blastry mají hliníkový držák ale jen na jednu stranu. vubec se mi tam nelíbí mám je jen kvůli zimě takže na jaře pujdou do bedny ...montáž bez jediného problému jen sundat závažíčka a našroubovat kryty

• Zimní spánek

Tak jsem dnes naposledy rozehřál motor a i když jsem se hrabal po osu kola sněhem a motku jsem spíše tlačil než jel tak jsem dotankoval plnou a namazal řetěz... :-( už se mužeme všichni společně těšit až na jaře sundáme

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.12.2016
    Uskutečněno: 01.12.2016
    Tachometr: 1930km
  • Padáky

Konečně jsem namontoval tento užitečný doplněk který doufám nikdy nebudu potřebovat... koupil jsem ho u miramoto za 3.5k montáž proběhla téměř bez problémů cca za hodinu a půl šikovný ruce to určitě dokáží rychleji... ří

Vloženo: 21.10.2016
    Uskutečněno: 21.10.2016
  • Zajeto... Kufry...

Tak mám konečně za sebou těch 1000km kdy jsem všechny koně nechal uvázané za vocas a konečně je budu moci pořádně provětrat... Jinak jsem dokoupil originál tankpad za litra a boční kufry, ty jsem chtěl taky origo v barv

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.10.2016