BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník Jakub-SPZ
Vloženo 27.3.2016
Aktualizováno 10.2.2019

Vloženo: 27.09.2016, Uskutečněno: 04.07.2016, Stav tachometru: 104300 km, Zhlédnuto: 2x

Už při pořizování GS jsem si říkla, že by mu slušely pěkné boční kufry (ideálně hliníkové), když už tam byl při koupi top case Trekker Outback. Jaké bylo moje překvapení, když má drahá polovička přšla s tím, že místo dvči po Čechách, bychom ty peníze mohli vzít, koupit kufry a na plánovanou zahraniční dovču vyrazit na moto. Docela dilema bylo, jaké vybrat. Chtěl jsemkoupit i boční Trekker outback, ale Givi nedělá rámy pro tyto kufry na 1150. Nakonec jsem se, i přes vyšší pořizovací cenu, rozhodl pro SW Motech Traxx Adventure a to především z důvodu záruky kvality, možnosti rychlého sundání/nasazení kufru na moto a faktu, že jsou v podobném stylu jako top case. Musím říct že GS-ku moc slušej Teď už jen vyazit.

istonbike (2) napsal 28.09.2016 v 11:34

Tomu říkám super manželka

• Kaple, řopík, Harasov a Crhova silnice

Říjnové teplé počasí vybízelo k výletů, tak jsme také jeden podnikli. První zastávkou byla kaplička v Hostíně u Vojkovic. Pak jsme pokračovali k jednomu z objektů vnitřního opevnění (řopíku) ve Smečně. Dále jsme pokračov

Uskutečněno: 13.10.2018
  • Krkonošské zavírání šoupátek

Další již tradiční akcí je Krkonošské zavírání šoupátek. Sraz jako vždy v Hostinném na náměstí a pak vyjížďka do kempu u Pecky

Uskutečněno: 10.10.2018
  • Usínání netopýrů v Pekelných dolech

Po letech jsme se zase jednou vyrazil podívat na sraz. Dnes už tyhle akce nevyhledávám, ale bylo to fajn. Zakalit, zapařit a pak do spacáku a přespat v dolech. Ráno byla celkem kosa :-)

Typ: Sraz
    Uskutečněno: 29.09.2018